Prowadzenie stron i sklepów internetowych za 119 zł netto

Posiadasz stronę internetową, chcesz ją aktualizować i rozwijać? Nie masz jednak czasu, chęci lub umiejętności aby samodzielnie zarządzać witryną? Powierz to zadanie nam. W ramach niewielkiej miesięcznej opłaty, zajmiemy się profesjonalną administracją strony internetowej / sklepu internetowego.

Obsługa strony internetowej w ramach pakietu abonamentowego

Specjalizujemy się w obsłudze stron internetowych. Serwisujemy strony i sklepy internetowe małych i średnich firm w ramach miesięcznego planu abonamentowego. Prowadzimy serwis stron internetowych opartych o systemy CMS Joomla, WordPress, Prestashop, Drupal a także inne systemy CMS. Serwisujemy również strony bez systemu CMS. W cenie możesz także otrzymać hosting (utrzymanie Twojej strony na naszym serwerze). Jest to opcjonalne, strona może pozostać także na Twoim serwerze.

Ikonaza 119 zł netto miesięcznie Ikonahosting w cenie (opcja)

Infografika wykres

Prowadzenie stron internetowych zakres usług

Co otrzymasz w pakiecie?

Koszt pakietu to 119 zł netto miesięcznie jednakże każdy projekt jest inny, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też zadzwoń już dziś +48 537 809 904 lub wypełnij formularz kontaktowy i napisz czego potrzebujesz. Niezwłocznie prześlemy Ci bezpłatną wycenę.

Administrowanie stroną internetową – dla kogo?

Pakiet abonamentowy, to idealne rozwiązanie dla firm, które nie chcą tracić czasu na samodzielną aktualizację strony internetowej. To recepta dla przedsiębiorców, którzy wolą skupić się na tym, na czym znają się najlepiej – na prowadzeniu swojego biznesu. Powierz nam obsługę strony internetowej, zajmiemy się wszystkim.

Jak to działa?

Korzystając z naszej usługi administracji stroną internetową, jeżeli chcesz coś zmienić, dodać, zaktualizować, wystarczy, że prześlesz nam emaila z materiałami lub odpowiednią dyspozycją zmian. Resztą, zajmiemy się sami. To bardzo wygodne i proste rozwiązanie. W ramach pakietu na serwis Twojej strony poświęcimy średnio do jednej godziny w miesiącu.

Profesjonalne zarządzanie stroną

Zarządzamy stroną internetową, aktualizujemy przesłane przez Ciebie treści, dodajemy aktualności, wpisy na blogu aktualizujemy ofertę, cenniki, dodajemy nowe realizacje, opinie itp.

Okresowe prace administracyjne

Serwisujemy Twoją stronę / sklep– przeprowadzamy prace administracyjne, aktualizujemy systemy CMS, dodatki. Stale serwisowana strona to znacznie większe bezpieczeństwo (mniejsze ryzyko włamania) i funkcjonalność.

Prace graficzne

Dokonujemy drobnych zmian graficznych (np. zmieniamy kolory, czcionkę, wprowadzamy nieznaczne zmiany w układzie graficznym strony itd.)

Wsparcie techniczne

Potrzebujesz pomocy związanej ze stroną / sklepem ? Coś przestało działać? Zajmiemy się tym. Pakiet Serwisowy to kompleksowa opieka nad stroną www.

Rozwój Twojej firmy

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, podpowiadamy co naszym zdaniem warto zmienić lub dodać. Istniejemy od 9 lat, współpracujemy z ponad 420 firmami. Serwisujemy setki stron i sklepów.

Hosting w cenie (opcjonalnie)

Utrzymanie strony internetowej bez dodatkowych opłat rocznych – w cenie pakietu. Strona może być także na Twoim serwerze.

wzory

Ile kosztuje prowadzenie strony internetowej

Koszt podstawowego pakietu wynosi tylko 119 zł netto miesięcznie. Finalna stawka ustalana jest indywidualnie i zależy m.in. od rodzaju używanego systemu CMS, liczby aktualizacji, czasochłonności i Twoich potrzeb.

W zdecydowanej większości przypadków, zamykamy się w kwocie 119 zł netto miesięcznie. Wystawiamy faktury VAT.

Dlaczego warto systematycznie aktualizować swoją stronę www?

Bieżąca obsługa strony internetowej jest niezwykle istotna. Pomimo możliwości, które daje internet, zdarza się nadal, że niektórzy przedsiębiorcy albo w ogóle nie wprowadzają żadnych aktualizacji, albo całą swoją aktywność skupiają na firmowym profilu na Facebooku. I jedno i drugie rozwiązanie nie jest korzystne dla firmy.

Zamieszczając różnego rodzaju aktualności i informacje na Facebooku, budujemy wartość tego portalu. Wzbogacamy treści, podnosząc tym samym pozycję FB w wyszukiwarce Google. Oczywiście, obecność na FB jest korzystna, jednakże zapominanie o firmowej stronie internetowej jest wielkim błędem. Firmowa witryna zazwyczaj jest znacznie ważniejszym i skuteczniejszym narzędziem do pozyskiwania zleceń, Klientów i generowania sprzedaży. Im więcej ciekawych materiałów zamieścimy na własnej stronie internetowej, tym chętniej witryna będzie odwiedzana przez Klientów.
wzory
Drzewo z literami

Lepsze pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google

Strony i sklepy, które są na bieżąco aktualizowane, osiągają lepsze pozycje w wyszukiwarce Google. Nowości, aktualności, ciekawe informacje, zdjęcia, realizacje i inne materiały, których szukają Twoi Klienci, dodawane na bieżąco, poprawiają pozycjonowanie strony w Google.

Poza treściami, aby strona internetowa mogła uzyskać wysoką pozycję w Google musi być także pozbawiona błędów i wirusów. W ramach obsługi strony internetowej przeprowadzamy okresowo prace serwisowe, podczas których aktualizujemy systemy, wtyczki, eliminujemy błędy. Dbamy o to aby Twoja strona działała poprawnie i jak najszybciej.

Jeżeli jesteś zainteresowany stałym pozycjonowaniem swojej strony internetowej, sprawdź naszą ofertę: prowadzenie stron internetowych. Sprawdź także nasz cennik stron internetowych i cennik sklepów internetowych.

Dlaczego warto powierzyć prowadzenie strony nam?

Rozwój Twojej firmy

Dbanie o swoją stronę internetowa, stała aktualizacja i rozwój może w znacznym stopniu przyczynić się do rozwoju Twojej firmy. Dlaczego warto?

1 Ikona paczka

Oszczędzasz czas

Zamiast poświęcać cenny czas na naukę i samodzielną aktualizację strony, aktualizację systemów, zabezpieczeń, okresowy serwis dzięki nam będziesz mógł zająć się tym co najważniejsze – prowadzeniem swojej firmy. Zwiększaj sprzedaż, pozyskuj nowych Klientów a kwestie techniczne zostaw nam.

2 Ikona serce

Budujesz swoją firmę

Dodając aktualności, aktualizując ofertę, dodając referencje, zdjęcia do galerii, informacje o promocjach sprawiasz, iż Klient będzie odnosił wrażenie (jak najbardziej prawidłowo), że w Twojej firmie dużo się dzieje, mocno się rozwija i warto robić z Tobą interesy.

3 Ikona lpszyk

Zwiększasz sprzedaż

Sprawiasz, że Klienci będą chcieli na bieżąco zaglądać na Twoją witrynę. Będą bardziej skłonni śledzić nowości, przeglądać ciekawe dla nich informacje. Im częściej Twój Klient będzie zaglądał na Twoją witrynę, tym częściej będzie u Ciebie zamawiał.

Schemat serwisu strony internetowej
wzory

Okresowe prace serwisowe

W ramach prowadzenia Państwa strony internetowej na Państwa witrynie będą wykonywane okresowe prace serwisowe. Tego typu zadania wykonujemy co pewien czas. Zazwyczaj nie wpływają one na wygląd witryny, ale mają bardzo ważne znaczenie dla jej działania.

Okresowe prace serwisowe polegają

  • na aktualizacji głównego systemu CMS na którym pracuje Państwa strona
  • na aktualizacji różnego rodzaju dodatków do Państwa witryny takich jak np. zainstalowane przez nas oprogramowanie antywłamaniowe, moduł slajdów czy wtyczki społecznościowe
  • na sprawdzeniu i ewentualnej naprawie w razie potrzeby elementów witryny, które przestały działać prawidłowo
  • na utworzeniu i zabezpieczeniu kopii bezpieczeństwa Państwa witryny
  • na naprawie zauważonych przy okazji takich prac drobnych elementów graficznych
  • w ramach prac serwisowych sprawdzamy także czy aktualizacja zakończyła się pełnym sukcesem, czy zainstalowane wtyczki działają poprawnie z obecną wersją systemu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, prowadzimy dodatkowe prace administracyjne.

Dlaczego należy prowadzić okresowe prace administracyjne?

Tak jak w przypadku każdego profesjonalnego systemu, co pewien czas CMS, na którym pracuje Państwa strona, otrzymuje nowe aktualizacje dzięki którym:
  • poprawia się bezpieczeństwo Państwa strony, zmniejszane jest ryzyko włamania gdyż wgrywane są nowe zabezpieczenia i poprawki znalezionych lub bezpieczeństwa. To normalny proces, który powinien być przeprowadzany obowiązkowo w każdym profesjonalnym systemie informatycznym

  • pojawiają się nowe funkcje i rozwiązania, które zwiększają możliwości Państwa strony. Nowe funkcje mogą mieć również pozytywny wpływ na szybkość działania Państwa strony, co przekłada się na wygodę użytkownika i pozycję w Google.
W ramach okresowo wykonywanych prac administracyjnych, systematycznie dbamy o to aby Państwa strona działała poprawnie.
wzory

Jak dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Proponujemy rozpocząć od niezobowiązującej rozmowy lub kontaktu mailowego. My dowiemy się, czego potrzebujesz i na czym Ci zależy, Ty dowiesz się jakie rozwiązanie możemy Ci zaproponować i jak Twoja firma może skorzystać na naszej współpracy. Zadzwoń, wyślij nam wiadomość ze swoim mailem kontaktowym albo numerem telefonu. Zapraszamy serdecznie.

4Zamów bezpłatną wycenę

Zamów bezpłatną wycenęx

Zadzwoń pod numer +48 537 809 904, wyślij maila: kontakt@biznespraktycznie.pl albo wypełnij poniższy formularz. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu 60 minut w dni robocze.

Wyślij zapytanie

Dziękujemy za wysłane zapytaniex

Dziękujemy za przesłane zapytanie. W godzinach pracy zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu kilku godzin.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego:
+48 537 809 904.

zamknij okno wyślij nową wiadomość

Uwaga - Wystapił błądxWystąpił błąd podczas wysyłania formularza. Prosimy o kontakt bezpośrednio na maila: kontakt@biznespraktycznie.pl lub o kontakt telefoniczny: +48 537 809 904.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

zamknij okno

4CzatZamów bezpłatną wycenę