Biznes Praktycznie

+48 537 809 904

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie, jednakże pracujemy dla firm z całej Europy Wiele firm, z którymi współpracujemy ma swoją siedzibę także poza Warszawą (a często także poza Polską). Wszelkie kwestie związane z Naszą współpracą w zależności od preferencji Naszego Klienta mogą zostać załatwiane w bardzo wygodny dla Państwa - zdalny sposób. Bez wychodzenia z biura.

Zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski i Europy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
pn - pt 8-18

NIP: 796 267 30 94
REGON: 146755700Firma Biznes Praktycznie, to przede wszystkim doświadczenie w zakresie marketingu, sprzedaży oraz informatyki. Zajmujemy się wspieraniem mikro i małych przedsiębiorstw. Tworzymy strony internetowe, prowadzimy szkolenia dla sprzedawców, pomagamy pozyskiwać i utrzymywać Klientów, optymalizujemy procesy a także doradzamy przedsiębiorcom. Wszystko po to aby Nasi Klienci zarabiali więcej. Biznes Praktycznie działa na terenie całego kraju. Kierujemy swoją ofertę do wszelkiego rodzaju małych firm, bez względu na branżę czy rodzaj sprzedawanych usług i produktów.