Statystyki strony

Aby przekonać się jak bardzo Twoja strona jest skuteczna, zainstalujemy i skonfigurujemy bezpłatny system statystyk. Dzięki systemowi w bardzo prosty sposób dowiesz się m.in.:

  • ile osób odwiedziło Twoją stronę
  • jak dużo czasu Klienci spędzili na Twojej stronie - jest to świetny wskaźnik, pokazuje czy ktoś kto już wszedł na Twoją stronę rzeczywiście był nią zainteresowany. Jeżeli czas odwiedzin wynosił np. 10 sekund, odpowiedź jest prosta. Natomiast jeżeli Klient spędził na stronie kilka minut, oznacza to że jest zainteresowany zawartością strony
  • skąd Klienci trafiają na Twoją stronę np. klikając w reklamę umieszczoną na portalu X
  • dowiesz się także czy Klient trafił do Ciebie z bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google, czy może wpisał adres do przeglądarki (np. ponieważ dostał od Ciebie wizytówkę, na której podałeś swój adres), czy też z innego serwisu. To bardzo cenna informacja. Dzięki niej będziesz wiedział, które kanały pozyskiwania Klienta są najbardziej efektywne
  • skąd pochodzą Klienci: z dużym prawdopodobieństwem określisz z którego miasta czy województwa pochodzą Klienci, którzy odwiedzają Twoją stronę.

Statystyki zapewniają dziesiątki przydatnych informacji. Dzięki nim jesteś w stanie zarabiać więcej. Organizujesz promocje albo dodałeś nowy produkt i chcesz zobaczyć czy wpłynęło to jakoś na ruch na Twojej stronie? Z tymi statystkami to nic prostszego. Dodatkowo możemy skonfigurować narzędzie tak abyś codziennie, co tydzień czy co jaki czas sobie życzysz otrzymywał raport z podsumowaniem na Twój adres mailowy. Możliwości są ogromne, pokażemy Ci jak wyciągnąć najciekawsze informacje i jaki zrobić z nich użytek.

Skontaktuj się z nami