Wyświetl: Strony internetowe Sklepy internetowe
Widok strony internetowej domo-projekt.pl
Widok strony internetowej kjcopy.pl
Widok strony internetowej raytrans.eu
Widok strony internetowej specmoto.pl
Widok strony internetowej ardre-okna.pl
Widok strony internetowej dzudzu.pl
Widok strony internetowej rcekotech.pl
Widok strony internetowej integrumbroker.pl
Widok strony internetowej wigo.pomorze.pl
Widok strony internetowej electric-systems.pl
Widok strony internetowej intelvision.pl
Widok strony internetowej streammed.pl
Widok strony internetowej bhp-dzierzoniow.pl
Widok strony internetowej danzigautomatik.pl
Widok strony internetowej twojdoradca.eu
Więcej realizacji (strona 2 z 11 )


Projekt graficznyO czym warto wiedzieć?

Na niniejszej stronie zamieszczamy przykłady zrealizowanych przez nas projektów. Oczywiście finalny kształt grafiki zależy m.in. od preferencji naszego Klienta, branży w której działa firma. Rozpoczynając prace nad witryną, prześlemy Ci kilka pytań dotyczących Twojej firmy i wymagań związanych z grafiką.

Zapytamy o Twoje preferencje np. oczekiwaną kolorystykę, układ graficzny. Jeżeli jakieś inne strony Ci się podobają, poprosimy o odnośniki aby wiedzieć jaki styl najbardziej preferujesz. Wszystko po to, aby przygotowany przez nas projekt graficzny witryny jak najbardziej odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Stronę możemy także dopasować do obecnie posiadanych materiałów (np. logo, wizytówek, ulotek).

Koncentrujemy się na przejrzystości, czytelności i profesjonalnym wyglądzie. Przygotowujemy projekty graficzne dla firm z wszystkich branż.

Opinie Naszych Klientów

"Praca z Firmą Biznes Praktycznie to naprawdę przyjemność. Pełna profesjonalizmu usługa informatyczna, rzetelne podejście do moich oczekiwań. W szczególności cenię sobie pełną i szybka komunikatywność, szybkie rozwiązywanie problemów i traktowanie klienta indywidualnie i wyjątkowo.

Jestem w pełni zadowolonym klientem. "

Małgorzata Gołaszewska, Firma Sprzątająca WIGO (Banino)

"Jestem niezmiernie ukontentowana współpracą z Panem Arturem. Profesjonalizm, wielka kreatywność, a przede wszystkim szybka reakcja na moje sugestie, to wartości których nie sposób przecenić. Polecam wszystkim prowadzącym małe firmy nawiązanie relacji zawodowych z firmą Biznes Praktycznie. Z pewnością się nie zawiedziecie."

JaTyKwiaty Agnieszka Stępniewska (Radzymin)

"Jak do tej pory jestem zadowolony ze współpracy z Pana firmą. Na każdym etapie realizacji umowy mogłem liczyć na fachową pomoc oraz uzyskać wyjaśnienia na temat używanej terminologii specjalistycznej, z którą jak większość zwykłych użytkowników komputerów spotkałem się po raz pierwszy. Efekt końcowy, w postaci wykonanej strony internetowej, mile mnie zaskoczył profesjonalnym wykonawstwem, stroną graficzną i uzyskanym rezultatem. "

MAREK CIESIELSKI CEMAR DORADZTWO TECHNICZNE (Warszawa)

"Strona "arius.com.pl" została wykonana przez firmę Biznes Praktycznie Pana Artura Zielińskiego. Wybór nie był prosty, ze względu na mnogość ofert na rynku. Po sprawdzeniu portfolio Biznes Praktycznie i zapoznaniu się z wykonanymi projektami, wybrałem. Nie rozczarowałem się! Już od pierwszego kontaktu z Panem Arturem, wiedziałem że współpraca będzie przebiegała wzorcowo. Tak też było. Bez najmniejszych problemów ustaliliśmy budżet projektu i podstawowy zarys strony www. Każdego dnia byłem informowany o postępach i o możliwościach zmian. Nie zmieniałem dużo, ponieważ Pan Artur intuicyjnie dopasował wszystkie elementy strony do moich preferencji. Szybka akceptacja projektu i uruchomienie! Szczegółowo zostałem przeszkolony w zakresie administrowania strony (edycja galerii, dodawanie opisów). We współpracy z Panem Arturem wysoko cenię sobie profesonalizm i indywidualne podejście do klienta oraz 100 % zaangażowanie w wykonywane zlecenie."

P.P.H.U. ARIUS Mariusz Turski (Radom)


Więcej referencji ► Skontaktuj się z nami ►

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 537 809 904, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie jednakże współpracujemy z firmami z całej Polski i Unii Europejskiej.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.

+48 537 809 904 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcejx

Zadzwoń pod numer +48 537 809 904, wyślij maila: kontakt@biznespraktycznie.pl albo wypełnij poniższy formularz. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu 5 godzin w dni robocze.

Wyślij zapytanie

Dziękujemy za wysłane zapytaniex

Dziękujemy za przesłane zapytanie. W godzinach pracy zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu kilku godzin.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego:
+48 537 809 904.

zamknij okno wyślij nową wiadomość

Uwaga - Wystapił błądxWystąpił błąd podczas wysyłania formularza. Prosimy o kontakt bezpośrednio na maila: kontakt@biznespraktycznie.pl lub o kontakt telefoniczny: +48 537 809 904.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

zamknij okno

Wyślij zapytanie