Prowadzenie stron i sklepów internetowych

Profesjonalna administracja Twoim firmowym serwisem www już od 69 zł netto miesięcznie

Prowadzenie stron www

Posiadasz już stronę internetową? Chcesz ją na bieżąco rozwijać, dodawać nowe oferty, aktualności? Nie masz jednak czasu, chęci lub umiejętności na samodzielne zarządzanie stroną? Oferta abonamentowa jest stworzona dla Ciebie.

Obsługa stron internetowych w ramach pakietu abonamentowego

Zajmujemy się profesjonalną administracją firmowych stron www. W ramach miesięcznego planu abonamentowego:

ikona

ZARZĄDZANIE zarządzamy stroną internetową, aktualizujemy treści, dodajemy aktualności, aktualizujemy ofertę itp.

ikona

GRAFIKA dokonujemy drobnych zmian graficznych (np. zmieniamy kolory, czcionkę, wprowadzamy nieznaczne zmiany w układzie graficznym strony itd.)

ikona

WSPARCIE zapewniamy wsparcie techniczne – coś przestało działać? Zajmiemy się tym!

ikona

HOSTING możemy także utrzymywać stronę na naszych serwerach (hosting w cenie)

ikona serwis strony

SERWIS prowadzimy okresowe prace serwisowe na Państwa stronie, aktualizujemy oprogramowanie

ikona

ROZWÓJ bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, podpowiadamy co naszym zdaniem warto zmienić lub dodać

Administrowanie firmową stroną internetową – dla kogo?

Pakiet abonamentowy, to idealne rozwiązanie dla firm, które nie chcą tracić czasu na samodzielną aktualizację witryny. To rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy wolą skupić się na tym, na czym znają się najlepiej – na prowadzeniu swojego biznesu. Natomiast kwestie związane z obsługą firmowej strony wolą powierzyć specjaliście.

Jak to działa?

Korzystając z naszej usługi administracji stroną firmową, jeżeli chcesz coś zmienić, dodać, zaktualizować, wystarczy, że prześlesz nam emaila z materiałami lub odpowiednią dyspozycją zmian. Resztą, zajmiemy się sami. To bardzo wygodne i proste rozwiązanie.

Ile kosztuje prowadzenie strony internetowej?

Najczęściej, koszt wynosi tylko 69 zł netto miesięcznie. Stawka ustalana jest indywidualnie, zależy m.in. od rodzaju używanego systemu CMS, liczby aktualizacji, ich czasochłonności. W zdecydowanej większości przypadków, zamykamy się w kwocie 69 zł netto miesięcznie. Wystawiamy faktury VAT.

Dlaczego warto systematycznie aktualizować swoją stronę www?

W chwili obecnej wiele firm, albo w ogóle nie wprowadza żadnych aktualizacji, albo całą swoją aktywność skupia na firmowym profilu na Facebooku. I jedno i drugie rozwiązanie nie jest korzystne.

Zamieszczając różnego rodzaju aktualności, informacje na Facebooku, budujemy wartość tego portalu. Wzbogacamy treści, podnosząc tym samym pozycję FB w wyszukiwarce Google. Oczywiście, obecność na FB jest korzystna, jednakże nie możemy także zapominać o firmowej stronie www. Im więcej ciekawych materiałów zamieścimy na własnej stronie internetowej, tym chętniej witryna będzie odwiedzana a także tym łatwiej będzie ją znaleźć w Google.

Aktualizując swoją witrynę:

ikona serwis strony Lepsze pozycjonowanie Jeżeli umieścisz tam ciekawe informacje, których szukają Twoi Klienci, wyszukiwarka Google, będzie odsyłała także na Twoją stronę. Dla Google najważniejsza jest jakość Twojej strony. Umieszczając na niej ciekawe informacje, budujesz tę jakość.

ikona serwis strony Większa sprzedaż Sprawiasz, że Klienci będą chcieli na bieżąco zaglądać na Twoją witrynę. Będą bardziej skłonni śledzić nowości, przeglądać ciekawe dla nich informacje. Im częściej Twój Klient będzie zaglądał na Twoją witrynę, tym częściej będzie u Ciebie zamawiał.

ikona serwis strony Budowanie marki Dodając aktualności, aktualizując ofertę, dodając referencje, zdjęcia do galerii, informacje o promocjach sprawiasz, iż Klient będzie odnosił wrażenie (jak najbardziej prawidłowo), że w Twojej firmie dużo się dzieje, mocno się rozwija i warto robić z Tobą interesy.

Schemat serwisu strony internetowej

Okresowe prace serwisowe

W ramach prowadzenia Państwa strony internetowej na Państwa witrynie będą wykonywane okresowe prace serwisowe. Tego typu zadania wykonujemy co pewien czas. Zazwyczaj nie wpływają one na wygląd witryny, ale mają bardzo ważne znaczenie dla jej działania.

Dlaczego należy prowadzić tego typu prace?

Tak jak w przypadku każdego profesjonalnego systemu, co pewien czas CMS, na którym pracuje Państwa strona, otrzymuje nowe aktualizacje dzięki którym:
  • poprawia się bezpieczeństwo Państwa strony, zmniejszane jest ryzyko włamania gdyż wgrywane są nowe zabezpieczenia i poprawki znalezionych lub bezpieczeństwa. To normalny proces, który powinien być przeprowadzany obowiązkowo w każdym profesjonalnym systemie informatycznym
  • pojawiają się nowe funkcje i rozwiązania, które zwiększają możliwości Państwa strony. Nowe funkcje mogą mieć również pozytywny wpływ na szybkość działania Państwa strony, co przekłada się na wygodę użytkownika i pozycję w Google.
W ramach okresowo wykonywanych prac administracyjnych, systematycznie dbamy o to aby Państwa strona działała poprawnie.
okresowe prace serwisowe polegają

na aktualizacji głównego systemu CMS na którym pracuje Państwa strona

na aktualizacji różnego rodzaju dodatków do Państwa witryny takich jak np. zainstalowane przez nas oprogramowanie antywłamaniowe, moduł slajdów czy wtyczki społecznościowe

na sprawdzeniu i ewentualnej naprawie w razie potrzeby elementów witryny, które przestały działać prawidłowo

na utworzeniu i zabezpieczeniu kopii bezpieczeństwa Państwa witryny

na naprawie zauważonych przy okazji takich prac drobnych elementów graficznych

w ramach prac serwisowych sprawdzamy także czy aktualizacja zakończyła się pełnym sukcesem, czy zainstalowane wtyczki działają poprawnie z obecną wersją systemu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, prowadzimy dodatkowe prace administracyjne.

Jak dowiedzieć się więcej? Koncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów Naszych Klientów

Proponuję rozpocząć od niezobowiązującej rozmowy lub kontaktu mailowego. My dowiemy się, czego potrzebujesz i na czym Ci zależy, Ty dowiesz się jakie rozwiązanie możemy Ci zaproponować i jak Twoja firma może skorzystać na naszej współpracy. Zadzwoń, wyślij nam wiadomość ze swoim mailem kontaktowym albo numerem telefonu. Zapraszamy serdecznie.

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 537 809 904, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie jednakże współpracujemy z firmami z całej Polski i Unii Europejskiej.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.

+48 537 809 904 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcejx

Zadzwoń pod numer +48 537 809 904, wyślij maila: kontakt@biznespraktycznie.pl albo wypełnij poniższy formularz. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu 5 godzin w dni robocze.

Wyślij zapytanie

Dziękujemy za wysłane zapytaniex

Dziękujemy za przesłane zapytanie. W godzinach pracy zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu kilku godzin.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego:
+48 537 809 904.

zamknij okno wyślij nową wiadomość

Uwaga - Wystapił błądxWystąpił błąd podczas wysyłania formularza. Prosimy o kontakt bezpośrednio na maila: kontakt@biznespraktycznie.pl lub o kontakt telefoniczny: +48 537 809 904.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

zamknij okno

Wyślij zapytanie