Prowadzenie stron i sklepów internetowych

Profesjonalna administracja Twoim firmowym serwisem www już od 69 zł netto miesięcznie

Prowadzenie strony internetowej

Posiadasz stronę internetową, chcesz ją aktualizować i rozwijać? Nie masz jednak czasu, chęci lub umiejętności aby samodzielnie zarządzać witryną? Powierz to zadanie nam. W ramach niewielkiej miesięcznej opłaty, zajmiemy się profesjonalną administracją strony internetowej / sklepu internetowego.

Obsługa strony internetowej w ramach pakietu abonamentowego

Specjalizujemy się w obsłudze stron internetowych. Serwisujemy strony i sklepy internetowe małych i średnich firm w ramach miesięcznego planu abonamentowego. Prowadzimy serwis stron internetowych opartych o systemy CMS Joomla, WordPress, Prestashop, Drupal a także inne systemy CMS. Serwisujemy również strony bez systemu CMS.

ikona

ZARZĄDZANIE zarządzamy stroną internetową, aktualizujemy treści, dodajemy aktualności, aktualizujemy ofertę itp.

ikona

GRAFIKA dokonujemy drobnych zmian graficznych (np. zmieniamy kolory, czcionkę, wprowadzamy nieznaczne zmiany w układzie graficznym strony itd.)

ikona

WSPARCIE zapewniamy wsparcie techniczne – coś przestało działać? Zajmiemy się tym!

ikona

HOSTING możemy także utrzymywać stronę na naszych serwerach (hosting w cenie)

ikona serwis strony

SERWIS prowadzimy okresowe prace serwisowe na Państwa stronie, aktualizujemy oprogramowanie

ikona

ROZWÓJ bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, podpowiadamy co naszym zdaniem warto zmienić lub dodać

Wyślij zapytanie

Administrowanie stroną internetową – dla kogo?

Pakiet abonamentowy, to idealne rozwiązanie dla firm, które nie chcą tracić czasu na samodzielną aktualizację strony internetowej. To recepta dla przedsiębiorców, którzy wolą skupić się na tym, na czym znają się najlepiej – na prowadzeniu swojego biznesu. Powierz nam obsługę strony internetowej, zajmiemy się wszystkim.

Jak to działa?

Korzystając z naszej usługi administracji stroną internetową, jeżeli chcesz coś zmienić, dodać, zaktualizować, wystarczy, że prześlesz nam emaila z materiałami lub odpowiednią dyspozycją zmian. Resztą, zajmiemy się sami. To bardzo wygodne i proste rozwiązanie. W ramach pakietu Abonamentowego / Złotego / Platynowego na serwis Twojej strony poświęcimy średnio do jednej godziny w miesiącu.

Ile kosztuje prowadzenie strony internetowej?

Koszt podstawowego pakietu wynosi tylko 69 zł netto miesięcznie. Finalna stawka ustalana jest indywidualnie i zależy m.in. od rodzaju używanego systemu CMS, liczby aktualizacji, czasochłonności i Twoich potrzeb. W zdecydowanej większości przypadków, zamykamy się w kwocie 69 zł netto miesięcznie. Wystawiamy faktury VAT.

Dlaczego warto systematycznie aktualizować swoją stronę www?

Bieżąca obsługa strony internetowej jest niezwykle istotna. Pomimo możliwości, które daje internet, zdarza się nadal, że niektórzy przedsiębiorcy albo w ogóle nie wprowadzają żadnych aktualizacji, albo całą swoją aktywność skupiają na firmowym profilu na Facebooku. I jedno i drugie rozwiązanie nie jest korzystne dla firmy.

Zamieszczając różnego rodzaju aktualności i informacje na Facebooku, budujemy wartość tego portalu. Wzbogacamy treści, podnosząc tym samym pozycję FB w wyszukiwarce Google. Oczywiście, obecność na FB jest korzystna, jednakże zapominanie o firmowej stronie internetowej jest wielkim błędem. Firmowa witryna zazwyczaj jest znacznie ważniejszym i skuteczniejszym narzędziem do pozyskiwania zleceń, klientów i generowania sprzedaży. Im więcej ciekawych materiałów zamieścimy na własnej stronie internetowej, tym chętniej witryna będzie odwiedzana przez Klientów.

Pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google

Strony, które są na bieżąco aktualizowane, osiągają lepsze pozycje w wyszukiwarce Google. Nowości, aktualności, ciekawe informacje, zdjęcia, realizacje i inne materiały, których szukają Twoi Klienci, dodawane na bieżąco, poprawiają pozycjonowanie strony w Google.

Poza treściami, aby strona internetowa mogła uzyskać wysoką pozycję w Google musi być także pozbawiona błędów i wirusów. W ramach obsługi strony internetowej przeprowadzamy okresowo prace serwisowe, podczas których aktualizujemy systemy, wtyczki, eliminujemy błędy. Dbamy o to aby Twoja strona działała poprawnie i jak najszybciej.

Aktualizując swoją witrynę:

ikona serwis strony Lepsze pozycjonowanie Jeżeli umieścisz tam ciekawe informacje, których szukają Twoi Klienci, wyszukiwarka Google, będzie odsyłała także na Twoją stronę. Dla Google najważniejsza jest jakość Twojej strony. Umieszczając na niej ciekawe informacje, budujesz tę jakość.

ikona serwis strony Większa sprzedaż Sprawiasz, że Klienci będą chcieli na bieżąco zaglądać na Twoją witrynę. Będą bardziej skłonni śledzić nowości, przeglądać ciekawe dla nich informacje. Im częściej Twój Klient będzie zaglądał na Twoją witrynę, tym częściej będzie u Ciebie zamawiał.

ikona serwis strony Budowanie marki Dodając aktualności, aktualizując ofertę, dodając referencje, zdjęcia do galerii, informacje o promocjach sprawiasz, iż Klient będzie odnosił wrażenie (jak najbardziej prawidłowo), że w Twojej firmie dużo się dzieje, mocno się rozwija i warto robić z Tobą interesy.

Schemat serwisu strony internetowej

Okresowe prace serwisowe

W ramach prowadzenia Państwa strony internetowej na Państwa witrynie będą wykonywane okresowe prace serwisowe. Tego typu zadania wykonujemy co pewien czas. Zazwyczaj nie wpływają one na wygląd witryny, ale mają bardzo ważne znaczenie dla jej działania.

Dlaczego należy prowadzić tego typu prace?

Tak jak w przypadku każdego profesjonalnego systemu, co pewien czas CMS, na którym pracuje Państwa strona, otrzymuje nowe aktualizacje dzięki którym:
  • poprawia się bezpieczeństwo Państwa strony, zmniejszane jest ryzyko włamania gdyż wgrywane są nowe zabezpieczenia i poprawki znalezionych lub bezpieczeństwa. To normalny proces, który powinien być przeprowadzany obowiązkowo w każdym profesjonalnym systemie informatycznym
  • pojawiają się nowe funkcje i rozwiązania, które zwiększają możliwości Państwa strony. Nowe funkcje mogą mieć również pozytywny wpływ na szybkość działania Państwa strony, co przekłada się na wygodę użytkownika i pozycję w Google.
W ramach okresowo wykonywanych prac administracyjnych, systematycznie dbamy o to aby Państwa strona działała poprawnie.
okresowe prace serwisowe polegają

na aktualizacji głównego systemu CMS na którym pracuje Państwa strona

na aktualizacji różnego rodzaju dodatków do Państwa witryny takich jak np. zainstalowane przez nas oprogramowanie antywłamaniowe, moduł slajdów czy wtyczki społecznościowe

na sprawdzeniu i ewentualnej naprawie w razie potrzeby elementów witryny, które przestały działać prawidłowo

na utworzeniu i zabezpieczeniu kopii bezpieczeństwa Państwa witryny

na naprawie zauważonych przy okazji takich prac drobnych elementów graficznych

w ramach prac serwisowych sprawdzamy także czy aktualizacja zakończyła się pełnym sukcesem, czy zainstalowane wtyczki działają poprawnie z obecną wersją systemu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, prowadzimy dodatkowe prace administracyjne.

Pozycjonowanie strony internetowej

Nie trzeba przekonywać nikogo, że wyszukiwarka Google może być bardzo ważnym narzędziem do pozyskiwania Klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem swojej strony internetowej wybierz Pakiet Serwisowy Srebrny lub Złoty.

W ramach pakietu oprócz standardowego serwisu i aktualizacji, będziemy także zajmować się tworzeniem tekstów pozycjonujących na Twoją stronę internetową. W każdym miesiącu stworzymy i umieścimy na Twojej stronie tekst (lub teksty) zawierający do 2000 znaków.

Tworzone przez nas teksty nie tylko zawierają słowa kluczowe, na które chcesz się pozycjonować, stanowią także ważne źródło informacji dla Twoich Klientów, opisują produkty i usługi, zachęcają do skorzystania z oferty Twojej firmy. W miarę upływu czasu, nowe treści stopniowo poprawiają pozycję Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Dlaczego warto tworzyć teksty na stronę:

teksty zawierające słowa kluczowe poprawiają pozycję strony w wyszukiwarce

materiały, które dodawane są systematycznie, sprawiają, że Klienci chętniej odwiedzają ponownie Twoją stronę internetową

dobrej jakości unikalne materiały, budują wartość Twojego serwisu

ciekawe teksty, zachęcają do skorzystania z oferty Twojej firmy

Obsługa strony internetowej cennik Sprawdź ile kosztuje prowadzenie strony internetowej / prowadzenie sklepu internetowego

Pakiet Serwisowy Brązowy

69 zł

netto miesięcznie

Podstawowy pakiet serwisowy, w ramach którego zarządzamy stroną, prowadzimy prace serwisowe, wgrywamy aktualizacje.

Ikona prowadzenie strony internetowejAdministracja stronązarządzamy stroną internetową, aktualizujemy treści, dodajemy aktualności, aktualizujemy ofertę itp.

Ikona prowadzenie strony internetowejZmiany graficzneWprowadzamy drobne zmiany graficzne (np. zmieniamy kolory, czcionkę, wprowadzamy nieznaczne zmiany w układzie graficznym strony itd.)

Ikona prowadzenie strony internetowejnOpieka technicznazapewniamy wsparcie techniczne w zakresie strony / sklepu internetowego– coś przestało działać? Zajmiemy się tym!

Ikona prowadzenie strony internetowejHostingutrzymujemy stronę na naszych serwerach (hosting w cenie)

Ikona prowadzenie strony internetowejPrace serwisoweprowadzimy okresowe prace serwisowe na Państwa stronie, aktualizujemy oprogramowanie, usuwamy możliwe do wyeliminowania błędy

Ikona prowadzenie strony internetowejStatystyki stronyraporty wysyłane na email

Ikona prowadzenie strony internetowejWsparcie sprzedażowebazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, podpowiadamy co naszym zdaniem warto zmienić lub dodać aby osiągnąć lepszy efekt

Ikona serwis sklepu opiekunDedykowany opiekunszybki kontakt z wyznaczonym specjalistą

Najczęsciej wybierany pakiet

Pakiet Serwisowy Srebrny

199 zł

netto miesięcznie

Rozszerzony pakiet w ramach, którego oprócz obsługi strony internetowej otrzymasz jeden tekst pozycjonujący SEO w miesiącu

Ikona prowadzenie strony internetowejAdministracja stronązarządzamy stroną internetową, aktualizujemy treści, dodajemy aktualności, aktualizujemy ofertę itp.

Ikona prowadzenie strony internetowejZmiany graficzneWprowadzamy drobne zmiany graficzne (np. zmieniamy kolory, czcionkę, wprowadzamy nieznaczne zmiany w układzie graficznym strony itd.)

Ikona prowadzenie strony internetowejnOpieka technicznazapewniamy wsparcie techniczne w zakresie strony / sklepu internetowego– coś przestało działać? Zajmiemy się tym!

Ikona prowadzenie strony internetowejHostingutrzymujemy stronę na naszych serwerach (hosting w cenie)

Ikona prowadzenie strony internetowejPrace serwisoweprowadzimy okresowe prace serwisowe na Państwa stronie, aktualizujemy oprogramowanie, usuwamy możliwe do wyeliminowania błędy

Ikona prowadzenie strony internetowejStatystyki stronyraporty wysyłane na email

Ikona prowadzenie strony internetowejWsparcie sprzedażowebazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, podpowiadamy co naszym zdaniem warto zmienić lub dodać aby osiągnąć lepszy efekt

Ikona serwis sklepu opiekunDedykowany opiekunszybki kontakt z wyznaczonym specjalistą

Ikona cennik stronTekst pozycjonujący SEOW ramach pakietu stworzymy jeden w miesiącu tekst pozycjonujący na Twoją stronę internetową. Tekst do 2000 znaków, opisujący szerzej np. Twoje usług / produkty, zawierające słowa kluczowe, na które chciałbyś się pozycjonować w Google, a także przydatne dla Twoich Klientów informacje zachęcające do skorzystania z usług Twojej firmy.

Pakiet Serwisowy Złoty

399 zł

netto miesięcznie

Pakiet Premium w ramach, którego oprócz obsługi strony internetowej otrzymasz trzy teksty pozycjonujące SEO w miesiącu

Ikona prowadzenie strony internetowejAdministracja stronązarządzamy stroną internetową, aktualizujemy treści, dodajemy aktualności, aktualizujemy ofertę itp.

Ikona prowadzenie strony internetowejZmiany graficzneWprowadzamy drobne zmiany graficzne (np. zmieniamy kolory, czcionkę, wprowadzamy nieznaczne zmiany w układzie graficznym strony itd.)

Ikona prowadzenie strony internetowejnOpieka technicznazapewniamy wsparcie techniczne w zakresie strony / sklepu internetowego– coś przestało działać? Zajmiemy się tym!

Ikona prowadzenie strony internetowejHostingutrzymujemy stronę na naszych serwerach (hosting w cenie)

Ikona prowadzenie strony internetowejPrace serwisoweprowadzimy okresowe prace serwisowe na Państwa stronie, aktualizujemy oprogramowanie, usuwamy możliwe do wyeliminowania błędy

Ikona prowadzenie strony internetowejStatystyki stronyraporty wysyłane na email

Ikona prowadzenie strony internetowejWsparcie sprzedażowebazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, podpowiadamy co naszym zdaniem warto zmienić lub dodać aby osiągnąć lepszy efekt

Ikona serwis sklepu opiekunDedykowany opiekunszybki kontakt z wyznaczonym specjalistą

Ikona cennik stron3 teksty pozycjonujące SEOW ramach pakietu stworzymy trzy w miesiącu teksty pozycjonujące na Twoją stronę internetową. Tekst do 2000 znaków, opisujący szerzej np. Twoje usług / produkty, zawierające słowa kluczowe, na które chciałbyś się pozycjonować w Google, a także przydatne dla Twoich Klientów informacje zachęcające do skorzystania z usług Twojej firmy.

Do podanych cen netto należy doliczyć 23% VAT-u (np. 69 zł netto to 84,87 zł brutto). Finalna cena uzależniona jest m.in. od potrzeb Naszego Klienta. Skontaktuj się z nami aby potwierdzić wycenę.

Jak dowiedzieć się więcej? Koncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów Naszych Klientów

Proponujemy rozpocząć od niezobowiązującej rozmowy lub kontaktu mailowego. My dowiemy się, czego potrzebujesz i na czym Ci zależy, Ty dowiesz się jakie rozwiązanie możemy Ci zaproponować i jak Twoja firma może skorzystać na naszej współpracy. Zadzwoń, wyślij nam wiadomość ze swoim mailem kontaktowym albo numerem telefonu. Zapraszamy serdecznie.
Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

Wyślij zapytaniex Wyślij zapytanie

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 537 809 904, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie jednakże współpracujemy z firmami z całej Polski i Unii Europejskiej.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.

+48 537 809 904 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4Zamów bezpłatną wycenę

Zamów bezpłatną wycenęx

Zadzwoń pod numer +48 537 809 904, wyślij maila: kontakt@biznespraktycznie.pl albo wypełnij poniższy formularz. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu 60 minut w dni robocze.

Wyślij zapytanie

Dziękujemy za wysłane zapytaniex

Dziękujemy za przesłane zapytanie. W godzinach pracy zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu kilku godzin.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego:
+48 537 809 904.

zamknij okno wyślij nową wiadomość

Uwaga - Wystapił błądxWystąpił błąd podczas wysyłania formularza. Prosimy o kontakt bezpośrednio na maila: kontakt@biznespraktycznie.pl lub o kontakt telefoniczny: +48 537 809 904.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

zamknij okno

4Zamów bezpłatną wycenę

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony oraz do celów analitycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Akceptuję