Ile kosztuje strona internetowa?

Ile kosztuje strona internetowa?

Od czego uzależniony jest koszt wykonania strony internetowej? Skąd taka duża rozbieżność w cenach u różnych wykonawców? To częste pytania zadawane przez przedsiębiorców szukających wykonawcy. Przede wszystkim, trzeba pamiętać, że stworzenie dobrej, skutecznej strony internetowej wymaga wielu godzin pracy.

Opracowanie dobrego projektu graficznego, dopasowanego ściśle do potrzeb danej firmy, prace programistyczne, stworzenie dobrych tekstów handlowych, analiza oferty firmy i jej konkurencji, szukanie mocnych stron – to wszystko pochłania wiele pracowitych godzin.

Czy można zrobić to taniej?

Oczywiście, na rynku funkcjonuje bardzo wiele firm zajmujących się tworzeniem stron www. Często spotykamy się z firmami, którym stworzenie strony zajmuje kilka dni a nawet kilka godzin! I to wszystko w niższej niż oferowana przez nas cena. Warto się jednak zastanowić co z jakością takiej pracy?

Czy warto tworzyć swoją firmową stronę www jak najniższym kosztem?

Jak często możemy się przekonać, oszczędzanie poprzez kupowanie najtańszych produktów zwykle kończy się tym, iż w rezultacie płacimy dużo więcej. Po co tworzyć kiepskiej jakości stronę, która tylko będzie jedynie odstraszać Twoich Klientów?

Szablonowa grafika kiepskiej jakości, nieprzemyślane sztampowe teksty, brak jakiejkolwiek zachęty do kontaktu, wysłania zapytania czy choćby złożenia zamówienia. To typowe objawy nisko kosztowych stron internetowych, tworzonych zwykle w kilka godzin. Będą właścicielem takiej strony, szybko, przekonasz się, że nie tylko nie przynosi żadnych rezultatów, ale działa wręcz na Twoją niekorzyść, odstraszając Klientów. Wtedy konieczne będzie poniesienie dodatkowych kosztów. Pozorne oszczędności, przerodzą się w dużo większe wydatki.

Ile kosztuje stworzenie dobrej strony internetowej?

Oferowane przez nas ceny, są więcej niż uczciwe. Korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność, że spędzimy wiele godzin pracując nad Twoją stroną www. Najważniejsza jest dla nas skuteczność Twojego serwisu. Chcemy, aby Twoja witryna, przynosiła Ci nowe zlecenia i nowych Klientów. Chcemy, aby Twoja witryna była świetną wizytówką Twojej firmy. Więcej informacji znajdziesz w cenniku stron internetowych.

Już dziś zadzwoń pod numer 537 809 904 lub wyślij zapytanie, aby dowiedzieć się więcej. Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań.

Skontaktuj się z nami ► Cennik stron internetowych ►

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 537 809 904, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie jednakże współpracujemy z firmami z całej Polski i Unii Europejskiej.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.

+48 537 809 904 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyślij zapytanie

Dowiedz się więcejx

Zadzwoń pod numer +48 537 809 904, wyślij maila: kontakt@biznespraktycznie.pl albo wypełnij poniższy formularz. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu 5 godzin w dni robocze.

Wyślij zapytanie

Dziękujemy za wysłane zapytaniex

Dziękujemy za przesłane zapytanie. W godzinach pracy zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu kilku godzin.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego:
+48 537 809 904.

zamknij okno wyślij nową wiadomość

Uwaga - Wystapił błądxWystąpił błąd podczas wysyłania formularza. Prosimy o kontakt bezpośrednio na maila: kontakt@biznespraktycznie.pl lub o kontakt telefoniczny: +48 537 809 904.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

zamknij okno

Wyślij zapytanie