Tworzenie stron internetowych

Dwa modele współpracy

Co wolisz? Zapłacić raz, kupić świetny produkt i samodzielnie o niego dbać? Czy może wolisz aby to nasza firma administrowała Twoją firmową stronę internetową? Dajemy Ci przede wszystkim wolność wyboru, tak aby spełnić Twoje oczekiwania. Oba produkty zasługują na Twoją uwagę.

Pakiet abonamentowy

Pakiet abonamentowy przypomina korzystanie z usług dobrego biura księgowego. Nie musisz znać się na podatkach, to zmartwienie biura. To księgowy dba o to aby księgi były prowadzone z godnie z prawem. To księgowy, wykorzystując swoją wiedzę, pomaga Ci zarabiać więcej. Gdy tylko czegoś potrzebujesz, księgowy jest pod ręką.

W pakiecie abonamentowym dostajesz koszyk pełen zakupów. Wszystko to co mógłbyś kupić w pakiecie z opłatą jednorazową staje się Twoje. Masz świetną firmową stronę internetową. Profesjonalne zdjęcia przykuwają wzrok Klientów. Atrakcyjny, marketingowy tekst zachęca Twoich potencjalnych Klientów do zakupu. Ty i Twoi współpracownicy korzystacie z własnej firmowej poczty e-mail.

Przychodzi czas gdy chcesz wprowadzić zmianę na stronę. Dodać informacje o nowej promocji, dodać nową stronę czy zdjęcia. Wiesz, że Twoi Klienci tego potrzebują. Nasza firma, tak jak i biuro księgowe jest zawsze pod ręką. W ramach miesięcznego pakietu abonamentowego, realizujemy Twoje zlecenie. Sami posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Podpowiemy Ci co naszym zdaniem warto wdrożyć lub zmienić.

Na co warto zwrócić uwagę?

  • otrzymujesz firmową stronę internetową wraz ze wszystkimi usługami dodatkowymi
  • zapewniamy Ci pełne wsparcie techniczne i marketingowe Twojej firmowej strony www. Potrzebujesz coś zmienić? Zajmiemy się tym
  • nie ponosisz dodatkowych opłat związanych z utrzymywaniem strony. Sami zapłacimy za serwer, na którym jest przechowywana Twoja strona
  • strona jest Twoją własnością
  • niczym nie ryzykujesz, w każdej chwili możesz wypowiedzieć umowę z zachowaniem jedno miesięcznego okresu wypowiedzenia

Więcej informacji na temat pakietu abonamentowego ►

Pakiet z jednorazową opłatą

W tym pakiecie płacisz raz, za stworzenie strony a także za pozostałe usługi dodatkowe. Stroną zarządzasz samodzielnie, poprzez intuicyjny system CMS. Witrynę, możemy zainstalować na Twoim serwerze, lub też możesz wynająć serwer u nas. Za utrzymanie strony (na serwerze) w pierwszym roku, nic nie zapłacisz.

Na co warto zwrócić uwagę?

  • płacisz tylko raz, po wykonaniu strony
  • oprócz stworzenia strony internetowej otrzymasz szereg usług dodatkowych
  • samodzielnie w łatwy sposób możesz zarządzać swoją stroną www (dzięki systemowi CMS)
  • strona będzie Twoją własnością

Skontaktuj się z nami ►