Czy strona internetowa będzie moją własnością?

Tak, będziesz właścicielem strony, nawet jeżeli będzie przechowywana na naszych serwerach. Nie wynajmujesz u nas strony, tylko ją kupujesz. Gdy tylko będziesz chciał, wyślemy Ci Twoją stronę www w całości. Umowa, którą podpisujemy, gwarantuje Ci otrzymanie posiadanych przez nas praw autorskich.

Czy sam mogę zarządzać stroną?

Tak, nawet jeżeli nie masz wiedzy technicznej, będziesz mógł zarządzać stroną poprzez system CMS. To wygodne i rozbudowane narzędzie. Jeżeli skorzystasz z pakietu abonamentowego, zajmiemy się wszystkim.

Ile trwa stworzenie strony / sklepu internetowego?

Zwykle około dwóch tygodni. W odróżnieniu od niektórych firm, nie tworzymy stron w kilka godzin. Nie idziemy na skróty. Każdy etap tworzenia strony, jest dosyć czasochłonny. Nad każdym projektem spędzamy wiele godzin. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że jakość strony, którą otrzymasz będzie na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli bardzo zależy Ci na czasie, możemy zwiększyć dzienne nakłady pracy.

Wasza siedziba znajduje się w Warszawie, moja firma na drugim końcu Polski. Jak będzie wyglądać współpraca?

Większość Naszych Klientów, ma swoją siedzibę poza Warszawą. Z większością Naszych Klientów, nie mieliśmy okazji spotkać się osobiście. Nie jest to żadnym problemem. Wszystkie kwestie załatwiamy poprzez email i telefon. Wiadomość email, możesz wysłać o każdej porze dnia i nocy. Można zawsze do niej wrócić, sprawdzić ustalenia i wytyczne. Nic nam dzięki temu nie umyka. To bardzo efektywny i skuteczny sposób współpracy. Współpracujemy z firmami z całej Europy. Oczywiście, możemy także spotkać się osobiście, na terenie Warszawy.

Czy podpisujemy jakąś umowę?

Tak. Umowa zabezpiecza interesy Naszych Klientów, a także jasno ustala warunki współpracy. Umowa także określa takie kwestie jak np. prawa autorskie, zakres usług itd. Umowę najczęściej podpisujemy korespondencyjnie.

Kto przygotowuje teksty na stronę?

Stworzenie dobrych tekstów handlowych, bez wątpienia jest kluczowe w każdym projekcie internetowym. Korzystając z Naszych usług, nie musisz tego robić. Stworzymy teksty marketingowe na Twoją stronę www.

Skontaktuj się z nami ►