Cennik stron internetowych

Ile kosztuje strona internetowa www?

UsługaPakiet z jednorazową opłatąPakiet abonamentowy
Opłata jednorazowa (cena netto) 999 zł999 zł
Stworzenie oraz instalacja strony ikona lupa

W ramach ceny stworzymy od początku do końca Twoją firmową stronę www. Zainstalujemy są na serwerze, zajmiemy się wszystkimi kwestiami technicznymi. Oddamy w Twoje ręce, gotowy, w pełni funkcjonalny produkt.
Zamknij... Zobacz więcej....

ikona takikona tak
System do samodzielnej edycji stron (CMS)ikona lupa

System CMS to oprogramowanie pozwalające na samodzielną edycję strony www, bez konieczności poznawania zagadnień technicznych. Twoja strona będzie posiadała jeden z najlepszych systemów CMS na świecie.
Zamknij... Zobacz więcej....

ikona tak ikona tak
Projekt graficzny dopasowany do Twojej firmyikona lupa

Stworzymy projekt graficzny dopasowany do profilu Twojej firmy, branży w której działa, Twoich preferencji.
Zamknij...

ikona tak ikona tak
Wersja na urządzenia mobilneikona lupa

Twoja strona będzie stworzona w technologi RWD. Oznacza to, że będzie dobrze wyświetlała się na smartphone-ach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych.
Zamknij...

ikona tak ikona tak
Domena np. www.twojafirma.plikona lupa

W ramach pakietu wykupimy domenę internetową pod którą Twoja strona będzie widoczna w Internecie (adres strony www). Jeżeli wykupiłeś już domenę, podłączymy ją pod nową stronę. Wykup domeny dotyczy opcji, w której przechowujesz stronę na naszym serwerze. Stronę możemy także zainstalować na Twoim serwerze.
Zamknij... Zobacz więcej....

ikona taktak
Utrzymanie strony (serwer i domena)ikona lupa

Twoja strona musi być gdzieś przechowywana. Takim miejscem jest serwer www. W ramach pakietu wykupimy serwer oraz domenę www dla Twojej strony. Stronę możemy także zainstalować na Twoim serwerze.
Zamknij... Zobacz więcej....

ikona takikona tak
Profesjonalne zdjęcia na stronęikona lupa

Otrzymasz w 100% legalne, gotowe, profesjonalne zdjęcia na Twoją witrynę www z banku zdjęć.
Zamknij... Zobacz więcej....

ikona takikona tak
Wstępna optymalizacja pod kątem Googleikona lupa

Sprawdzimy jakie słowa kluczowe są wpisywane do Google przez Klientów, którzy szukają produktu lub usługi, którą oferujesz, a następnie wprowadzimy te słowa na Twoją witrynę. Dzięki tej jednorazowej operacji, Twoja witryna będzie miała większą szansę znaleźć się wyżej w wynikach wyszukiwania.
Zamknij... Zobacz więcej....

ikona taktak
Statystyki stronyikona lupa

Co tydzień (lub częściej), będziesz otrzymywał na maila raport w pdfie z informacją: ile osób odwiedziło Twoją witrynę, co na niej robili, ile czasu spędzili, skąd pochodzili itd.
Zamknij... Zobacz więcej....

ikona takikona tak
Firmowa poczta e-mailikona lupa

Każda profesjonalna firma powinna korzystać z profesjonalnych adresów email. Jeżeli Twoja strona będzie przechowywana na naszym serwerze, założymy skrzynki pocztowe w Twojej firmowej domenie np. kontakt@twojafirma .pl.
Zamknij... Zobacz więcej....

ikona takikona tak
Copywriting – stworzenie tekstów na stronęikona lupa

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, stworzymy teksty handlowe na Twoją stronę www. Skuteczność witryny, jest dla nas priorytetem. Poszukamy najmocniejszych stron Twojej firmy, po to aby wyróżnić Cię z pośród licznej konkurencji.
Zamknij... Zobacz więcej....

ikona takikona tak
Strona na własnośćikona lupa

Strona będzie Twoją własnością. Posiadane przez nas prawa autorskie, będą należały do Ciebie.
Zamknij...

ikona takikona tak
Wsparcie techniczneikona lupa

W ramach pakietu abonamentowego będziemy odpowiedzialni za prawidłowe działanie Twojej strony www. Jeżeli coś przestanie działać, zajmiemy się tym. Będziemy także okresowo aktualizować system CMS a także wszelkie dodatki. Jeżeli wybierzesz pakiet z jednorazową opłatą i będziesz przechowywał stronę na naszym serwerze, a strona przestanie działać w wyniku awarii serwera, bezpłatnie przywrócimy stronę.
Zamknij...

ikona takikona tak
Dodatki do strony lupa

Na Twojej stronie będziemy mogli zainstalować różnego rodzaju dodatki takie jak np. mapy z lokalizacją Twojego sklepu, biura, formularze kontaktowe pozwalające w wygodny i szybki sposób wysłać do Ciebie wiadomość, newsletter i dużo więcej.
Zamknij...

ikona takikona tak
Miesięczna opłata abonamentowa (cena netto)ikona lupa

W ramach opłaty abonamentowej będziemy dokonywać zmian na Twojej stronie: wprowadzać nowe podstrony, korygować obecne, dodawać aktualności, wgrywać dobre zmiany graficzne. W ramach opłaty będziemy także pokrywać koszty utrzymania strony – serwer i domenę.
Zamknij... Zobacz więcej....

nie dotyczy69 zł
Opłata roczna za utrzymanie strony w pierwszym roku (cena netto)0 zł
(opcjonalnie)
0 zł
(w cenie abonamentu)
Opłata roczna za utrzymanie strony w kolejnych latach (cena netto)250 zł
(opcjonalnie)
0 zł
(w cenie abonamentu)
Aktualizacje stronySamodzielne poprzez system CMSZajmiemy się wszystkim
Informacje dodatkowe W pakiecie z jednorazową opłatą, stworzymy Twoją firmową stronę www, następnie zainstalujemy na serwerze. Serwer możesz wynająć u nas (w pierwszym roku, nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat za serwer czy domenę), lub u zewnętrznego dostawcy. trzymasz dostęp do systemu CMS za pomocą, którego będziesz mógł później samodzielnie zarządzać witryną. W tym modelu płacisz nam raz. W pakiecie abonamentowym współpracujemy długoterminowo. Tworzymy stronę, wykupujemy dla Ciebie domenę, instalujemy na naszym serwerze. Następnie w ramach comiesięcznej współpracy zajmujemy się aktualizacją i stałym rozwojem Twojej witryny. Jeżeli chcesz coś zmienić, zaktualizować, wystarczy że zgłosisz to nam. Jeżeli chcesz, będziesz mógł również samodzielnie aktualizować stronę. Co więcej, stale przyglądamy się rynkowi, na którym działasz. Szukamy nowych możliwości, wychodzimy z propozycją rozwoju serwisu. Zależy nam na tym, aby Twoja strona była przede wszystkim skuteczna, a Twoja firma dochodowa. Więcej informacji na temat pakietu abonamentowego

W przypadku bardziej skomplikowanych projektów, opłata jednorazowa (cena strony www) zostanie ustalona indywidualnie. W zdecydowanej większości wypadków, zamykamy się w powyższej kwocie. Cennik stron internetowych zawiera ceny netto, do których należy doliczyć 23% VATu (999 zł netto to 1228,77 zł brutto). Wystawiamy faktury VAT.

Aby dowiedzieć się więcej wyślij zapytanie za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe. Zapraszamy do zadawania wszelkich pytań.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego zaufało nam tak wielu Klientów?Ponad 250 zadowolonych Kontrahentów

Projektowanie stron internetowych

Skuteczność witryny

Skupiamy się przede wszystkim na skuteczności Twojej strony. Chcemy aby Twoja witryna pracowała dla Ciebie przez 24 godziny na dobę, przynosząc Ci nowych Klientów i nowe zlecenia. Dowiedz się więcej.

Cennik stron internetowych

Mocne strony Twojej firmy

Dokładnie analizujemy zakres działalności Twojej firmy. Dążymy do tego aby wydobyć to co jest Twoją najmocniejszą stroną, co odróżnia Twoją firmę od konkurencji. To coś co może przekonać potencjalnego Klienta aby wybrał skorzystał właśnie z Twojej propozycji.

Ile kosztuje strona internetowa

Klienci są najważniejsi

Relacje z naszymi Klientami, są dla nas niezwykle istotne. Działamy w interesie naszego Kontrahenta, dlatego też zawsze możesz liczyć na naszą pomoc czy też poradę. Zależy nam na tym, aby Twoja firma prosperowała jak najlepiej. Bez kruczków prawnych, ukrytych opłat, długoterminowych umówi, czy też niedomówień. Jasne, przejrzyste zasady.

Ile kosztuje strona internetowa

Przyjemność przeglądania Twojej strony

Dbamy o profesjonalny i czytelny wygląd strony. To niezwykle istotne, dlatego też przykładamy do tego szczególną wagę. Na pewno nie chcesz aby Twoja strona odstraszała Klientów, była nie czytelna – z nami Ci to nie grozi.

Ile kosztuje strona internetowa

Kilkuset zadowolonych Kontrahentów

Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni Klienci. Zobacz
co o nas mówią.

Ile kosztuje strona internetowa

Znamy się na sprzedaży

Nie jesteśmy zwykłą firmą informatyczną. Wiemy, że strona www to narzędzie, które ma służyć do tego aby pozyskiwać dla Ciebie Klientów. Wykorzystujemy sprawdzone techniki sprzedażowe, które będą dla Ciebie pracować. Dowiedz się więcej.