Cennik sklepów internetowych

Ile kosztuje sklep internetowy?

UsługaPakiet z jednorazową opłatąPakiet abonamentowy
Opłata jednorazowa (netto)1200 zł1200 zł
Stworzenie oraz instalacja sklepu

W ramach opłaty jednorazowej od początku do końca stworzymy Twój firmowy sklep www. Zainstalujemy go na serwerze, zajmiemy się wszystkimi kwestiami technicznymi. Oddamy w Twoje ręce gotowy, w pełni funkcjonalny produkt.
Zamknij...

tak tak
System do samodzielnej edycji stron (CMS)

System CMS to oprogramowanie pozwalające na samodzielną edycję sklepu www, bez konieczności poznawania zagadnień technicznych. Twój sklep będzie posiadał jeden z najlepszych systemów CMS na świecie. Będziesz mógł samodzielnie w łatwy sposób dodawać produkty, edytować ceny, stany magazynowe, zarządzać zamówieniami itd.
Zamknij... Zobacz więcej....

tak tak
Projekt graficzny dopasowany do Twojej firmy

Stworzymy projekt graficzny dopasowany do profilu Twojej firmy, branży w której działa, Twoich preferencji.
Zamknij...

tak tak
Wersja na urządzenia mobilne

Twoja strona będzie stworzona w technologi RWD. Oznacza to, że będzie dobrze wyświetlała się na smartphone-ach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych.
Zamknij...

tak tak
Domena np. www.twojafirma.pl

W ramach pakietu wykupimy domenę internetową pod którą Twoja strona będzie widoczna w Internecie (adres strony www). Jeżeli wykupiłeś już domenę, podłączymy ją pod nową stronę. Wykup domeny dotyczy opcji, w której przechowujesz stronę na naszym serwerze. Stronę możemy także zainstalować na Twoim serwerze.
Zamknij... Zobacz więcej....

taktak
Utrzymanie sklepu (serwer i domena)

Twoja strona musi być gdzieś przechowywana. Takim miejscem jest serwer www. W ramach pakietu wykupimy serwer oraz domenę www dla Twojej strony. Stronę możemy także zainstalować na Twoim serwerze.
Zamknij... Zobacz więcej....

taktak
Profesjonalne zdjęcia na stronę (nie dotyczy zdjęć produktów)

Otrzymasz w 100% legalne, gotowe, profesjonalne zdjęcia na Twoją witrynę www o tematyce ogólnej.
Zamknij... Zobacz więcej....

taktak
Wstępna optymalizacja pod kątem Google

Sprawdzimy jakie słowa kluczowe są wpisywane do Google przez Klientów, którzy szukają produktu lub usługi, którą oferujesz, a następnie wprowadzimy te słowa na Twoją witrynę. Dzięki tej jednorazowej operacji, Twoja witryna będzie miała większą szansę znaleźć się wyżej w wynikach wyszukiwania.
Zamknij... Zobacz więcej....

taktak
Statystyki strony

Co tydzień (lub częściej), będziesz otrzymywał na maila raport w pdfie z informacją: ile osób odwiedziło Twoją witrynę, co na niej robili, ile czasu spędzili, skąd pochodzili itd.
Zamknij... Zobacz więcej....

taktak
Firmowa poczta e-mail

Każda profesjonalna firma powinna korzystać z profesjonalnych adresów email. Jeżeli Twoja strona będzie przechowywana na naszym serwerze, założymy skrzynki pocztowe w Twojej firmowej domenie np. kontakt@twojafirma .pl.
Zamknij... Zobacz więcej....

taktak
Copywriting – stworzenie tekstów na stronę (nie dotyczy produktów)

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, stworzymy teksty handlowe na Twoją stronę www. Skuteczność witryny, jest dla nas priorytetem. Poszukamy najmocniejszych stron Twojej firmy, po to aby wyróżnić Cię z pośród licznej konkurencji.
Zamknij... Zobacz więcej....

taktak
Sklep na własność

Strona będzie Twoją własnością. Posiadane przez nas prawa autorskie, będą należały do Ciebie.
Zamknij...

taktak
Wsparcie techniczne

W ramach pakietu abonamentowego będziemy odpowiedzialni za prawidłowe działanie Twojej strony www. Jeżeli coś przestanie działać, zajmiemy się tym. Będziemy także okresowo aktualizować system CMS a także wszelkie dodatki. Jeżeli wybierzesz pakiet z jednorazową opłatą i będziesz przechowywał stronę na naszym serwerze, a strona przestanie działać w wyniku awarii serwera, bezpłatnie przywrócimy stronę.
Zamknij...

taktak
Dodatki do strony

Na Twojej stronie będziemy mogli zainstalować różnego rodzaju dodatki takie jak np. mapy z lokalizacją Twojego sklepu, biura, formularze kontaktowe pozwalające w wygodny i szybki sposób wysłać do Ciebie wiadomość, newsletter i dużo więcej.
Zamknij...

taktak
Miesięczna opłata abonamentowa (netto)

W ramach opłaty abonamentowej będziemy dokonywać zmian na Twojej stronie: wprowadzać nowe podstrony, korygować obecne, dodawać aktualności, wgrywać dobre zmiany graficzne. W ramach opłaty będziemy także pokrywać koszty utrzymania strony – serwer i domenę.
Zamknij... Zobacz więcej....

nie dotyczy69 zł
Opłata roczna za utrzymanie sklepu w pierwszym roku (netto)0 zł
(opcjonalnie)1
0 zł
(w cenie abonamentu)
Opłata roczna za utrzymanie sklepu w kolejnych latach (netto)250 zł
(opcjonalnie)1
0 zł
(w cenie abonamentu)
Aktualizacje strony (nie dotyczy modułu sklepu)Samodzielne poprzez system CMSZajmiemy się wszystkim
Aktualizacje sklepu (moduł sklepu: produkty, zamówienia itd)Samodzielne poprzez system CMSSamodzielne poprzez system CMS
Informacje dodatkowe W pakiecie z jednorazową opłatą, stworzymy Twój firmowy sklep www, następnie zainstalujemy na serwerze. Serwer możesz wynająć u nas (w pierwszym roku, nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat za serwer czy domenę), lub u zewnętrznego dostawcy. Otrzymasz dostęp do systemu CMS za pomocą, którego będziesz mógł później samodzielnie zarządzać witryną i sklepem. W tym modelu płacisz nam raz. W pakiecie abonamentowym współpracujemy długoterminowo. Tworzymy sklep, wykupujemy dla Ciebie domenę, instalujemy na naszym serwerze. Następnie w ramach comiesięcznej współpracy zajmujemy się aktualizacją i stałym rozwojem Twojej witryny. Jeżeli chcesz coś zmienić, zaktualizować, wystarczy że zgłosisz to nam. Sklepem zarządzasz samodzielnie poprzez system CMS - dodajesz, usuwasz, modyfikujesz produkty, zarządzasz zamówieniami itd. Jeżeli chcesz, będziesz mógł również samodzielnie aktualizować stronę. Co więcej, stale przyglądamy się rynkowi, na którym działasz. Szukamy nowych możliwości, wychodzimy z propozycją rozwoju serwisu. Zależy nam na tym, aby Twoja strona była przede wszystkim skuteczna, a Twoja firma dochodowa.

Aby dowiedzieć się więcej wyślij zapytanie za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe. Zapraszamy do zadawania wszelkich pytań.

Skontaktuj się z nami

Ważne informacje

  • sklep staje się Twoją własnością. W przypadku rozwiązania umowy, prześlemy Ci go w całości
  • prezentujemy ceny netto, należy doliczyć 23% VATu
  • wystawiamy faktury VAT
  • w przypadku pakietu abonamentowego nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z wykupem domeny czy serwera. Wszystko w ramach miesięcznego abonamentu
  • jeżeli sklep będzie utrzymywany na naszych serwerach, zapewniamy wsparcie techniczne w zakresie witryny zależne od wybranego pakietu
  • nie przywiązujemy naszego Klienta długoterminowymi umowami czy innymi kruczkami. Podpisaną umowę na obsługę strony w ramach pakietu abonamentowego możesz wypowiedzieć w każdym momencie, bez konsekwencji z zachowaniem 1 miesięcznego okresu wypowiedzenia
  • pakiet abonamentowy: zaoszczędzisz - serwer i domenę, za które standardowo musiałbyś zapłacić, będziesz miał w ramach opłaty abonamentowej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Gdy coś nie będzie działać, gdy
  • będziesz chciał coś dodać, zaktualizować lub też gdy będziesz potrzebował pomocy technicznej, nie będziesz musiał szukać informatyka i dodatkowo za to płacić. Wszystko w ramach miesięcznej opłaty.
  • działamy na terenie całej Europy
  • współpracujemy długoterminowo, dlatego też zależy nam na tym, aby Twoja firma prosperowała jak najlepiej. Chętnie będziemy podpowiadać Ci w jaki sposób, można pozyskiwać nowych Klientów, czy też nowe zlecenia

Wyślij zapytanie ► Zobacz realizacje ► Opinie Klientów ►