Wyświetl: Strony internetowe Sklepy internetowe
Widok strony internetowej sweetkids24.pl
Widok strony internetowej mirabeauty.sklep.pl
Widok strony internetowej danisdladzieci.pl
Widok strony internetowej spaw-rent.pl
Widok strony internetowej mdeko.sklep.pl
Widok strony internetowej fizjosportshop.pl
Widok strony internetowej nela.sklep.pl
Widok strony internetowej akademiadecorativa.pl
Widok strony internetowej qcjagoda.pl
Widok strony internetowej piemar.de
Więcej realizacji (strona 2 z 2 )


Projekt graficznyO czym warto wiedzieć?

Na niniejszej stronie zamieszczamy przykłady zrealizowanych przez nas projektów. Oczywiście finalny kształt grafiki zależy m.in. od preferencji naszego Klienta, branży w której działa firma. Rozpoczynając prace nad witryną, prześlemy Ci kilka pytań dotyczących Twojej firmy i wymagań związanych z grafiką.

Zapytamy o Twoje preferencje np. oczekiwaną kolorystykę, układ graficzny. Jeżeli jakieś inne strony Ci się podobają, poprosimy o odnośniki aby wiedzieć jaki styl najbardziej preferujesz. Wszystko po to, aby przygotowany przez nas projekt graficzny witryny jak najbardziej odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Stronę możemy także dopasować do obecnie posiadanych materiałów (np. logo, wizytówek, ulotek).

Koncentrujemy się na przejrzystości, czytelności i profesjonalnym wyglądzie. Przygotowujemy projekty graficzne dla firm z wszystkich branż.

Opinie Naszych Klientów

"Praca z Firmą Biznes Praktycznie to naprawdę przyjemność. Pełna profesjonalizmu usługa informatyczna, rzetelne podejście do moich oczekiwań. W szczególności cenię sobie pełną i szybka komunikatywność, szybkie rozwiązywanie problemów i traktowanie klienta indywidualnie i wyjątkowo.

Jestem w pełni zadowolonym klientem. "

Małgorzata Gołaszewska, Firma Sprzątająca WIGO (Banino)

"Jestem niezmiernie ukontentowana współpracą z Panem Arturem. Profesjonalizm, wielka kreatywność, a przede wszystkim szybka reakcja na moje sugestie, to wartości których nie sposób przecenić. Polecam wszystkim prowadzącym małe firmy nawiązanie relacji zawodowych z firmą Biznes Praktycznie. Z pewnością się nie zawiedziecie."

JaTyKwiaty Agnieszka Stępniewska (Radzymin)

"Jak do tej pory jestem zadowolony ze współpracy z Pana firmą. Na każdym etapie realizacji umowy mogłem liczyć na fachową pomoc oraz uzyskać wyjaśnienia na temat używanej terminologii specjalistycznej, z którą jak większość zwykłych użytkowników komputerów spotkałem się po raz pierwszy. Efekt końcowy, w postaci wykonanej strony internetowej, mile mnie zaskoczył profesjonalnym wykonawstwem, stroną graficzną i uzyskanym rezultatem. "

MAREK CIESIELSKI CEMAR DORADZTWO TECHNICZNE (Warszawa)

"Strona "arius.com.pl" została wykonana przez firmę Biznes Praktycznie Pana Artura Zielińskiego. Wybór nie był prosty, ze względu na mnogość ofert na rynku. Po sprawdzeniu portfolio Biznes Praktycznie i zapoznaniu się z wykonanymi projektami, wybrałem. Nie rozczarowałem się! Już od pierwszego kontaktu z Panem Arturem, wiedziałem że współpraca będzie przebiegała wzorcowo. Tak też było. Bez najmniejszych problemów ustaliliśmy budżet projektu i podstawowy zarys strony www. Każdego dnia byłem informowany o postępach i o możliwościach zmian. Nie zmieniałem dużo, ponieważ Pan Artur intuicyjnie dopasował wszystkie elementy strony do moich preferencji. Szybka akceptacja projektu i uruchomienie! Szczegółowo zostałem przeszkolony w zakresie administrowania strony (edycja galerii, dodawanie opisów). We współpracy z Panem Arturem wysoko cenię sobie profesonalizm i indywidualne podejście do klienta oraz 100 % zaangażowanie w wykonywane zlecenie."

P.P.H.U. ARIUS Mariusz Turski (Radom)


Więcej referencji ► Skontaktuj się z nami ►