Dodaj opinię
Przychodnia MediQ
05-10-21, 13:26
Firmę Biznes Praktycznie polecili nam zadowoleni znajomi - i nie zawiodłyśmy się. Współpraca przebiegała wzorowo i jesteśmy bardzo zadowolone z efektów. Serdecznie polecamy firmę Biznes Praktycznie oceniając ją jako rzetelną, terminową i odpowiadającą na potrzeby klienta.
Janowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
04-08-21, 11:33
Wybór firmy Biznes Praktycznie został przez nas poprzedzony zapoznaniem się z ofertą wielu firm. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Biznes Praktycznie. Firma oferuje szybki i łatwy kontakt, wszystkie prośby i sugestie dotyczące naszej strony internetowej są natychmiast realizowane przez nader kompetentnych i życzliwych pracowników.
Szczerze polecamy firmę jako solidnego, sumiennego i rzetelnego partnera.
Ewa Urbaś - sklep internetowy milykwiatek.pl
12-06-21, 06:12
Po długich poszukiwaniach w internecie trafiłam na Firmę Biznes Praktycznie, której zleciłam zbudowanie sklepu internetowego z kwiatami doniczkowymi etc. Usługa została wykonana bardzo szybko i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jestem bardzo zadowolona z szaty graficznej mojego sklepu, która jest ładna i przejrzysta. Sklep działa szybko i sprawnie. Nie mam problemu jako administrator wprowadzać nowe produkty i obsługiwać ten sklep. Usługa została wykonana fachowo i niedrogo. Pan Artur ma bardzo dobry kontakt z klientem - szybko reaguje i dobrze rozumie potrzeby zleceniodawcy, także wyrażane językiem nieinformatycznym. Jestem bardzo zadowolona, że nie wybrałam innej firmy informatycznej. Biznes Praktycznie gorąco polecam.
Julita Hille Lingvistica Stn
14-05-21, 19:16
Dzięki współpracy z firmą Biznes Praktycznie nie muszę się już martwić o bezpieczeństwo mojej stony internetowej. Muszę też tu dodać, że pan Artur z ogromną cierpliwością potrafi wyjaśnić tajniki tworzenia i prowadzenia stron nawet takim osobom jak ja, które nie mają zbytnio pojęcia o programowaniue itp., za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszytkim Biznes Praktycznie.
Baśka Wesołowska
14-05-21, 15:58
Chciałabym, aby wszystkie firmy w Polsce były prowadzone z taką starannością i poziomem profesjonalizmu, jak firma Biznes Praktycznie. Świat byłby lepszy. Kultura obsługi klienta, jakość usług i rzetelność wykonywanych zleceń dorównuje firmom zachodnim. Pan Artur Zieliński wyznaczana nowe standardy w polskim rynku i etyce pracy. Niejednokrotnie pomógł mi On uratować moją stronę internetową niczym zawodowy chirurg na OIOMie. Wiem, że w sprawach informatycznych zawszę mogę na Niego liczyć, dlatego też z ogromną przyjemnością polecam Jego firmę – Biznes Praktycznie.
MAREK KANIA
15-04-21, 09:20
POLECAM serdecznie usługi BIZNES PRAKTYCZNIE. Sam skorzystałem z oferty, stworzyli Mi rewelacyjną stronę internetową, bardzo profesjonalny, szybki kontakt, cena adekwatna to projektu. Jeśli szukasz pomocy przy ogólnie pojętym wsparciu informatycznym/technicznym/internetowym to skontaktuj się z firmą BIZNES PRAKTYCZNIE.
Kamieniarstwo.pl
14-04-21, 11:46
Pan Artur przyczynił się do pokazania naszej marki w Internecie na nowo poprzez stworzenie witryny oraz prowadzenie kampanii reklamowych. Wszystko działa tak jak należy. Profesjonalna obsługa, serdecznie polecam.
Provat Tadeusz Moczuło
08-04-21, 08:23
Po długich poszukiwaniach w internecie trafiłem na Firmę Biznes Praktycznie, której zleciłem modernizację strony internetowej. Usługa została wykonana zgodnie z moim oczekiwaniem. Strona na nową szatę graficzną, nowe zakładki, działa szybciej, bardziej przyjazna dla klientów a dla mnie jako administratora ułatwiła wprowadzanie nowych produktów. Szybko, fachowo i niedrogo. Pan Artur ma bardzo dobry kontakt z klientem - szybko wyczuwa
i dobrze rozumie potrzeby zleceniodawcy, także wyrażane językiem ieinformatycznym.
Biznes Praktycznie gorąco polecam.
Agencja Wydawnicza Gajus
08-04-21, 01:52
Z czystym sercem możemy polecić firmę Biznes Praktycznie w zakresie projektowania stron internetowych. Realizacja terminowa i spełniająca nasze oczekiwania. Współpraca układała się bardzo dobrze na każdym etapie.
Magdalena
01-04-21, 15:46
Polecam współpracę z firmą Biznes Praktycznie. Bardzo dobra relacja na każdym etapie wspólpracy; począwszy od projektu biznesu, po wsparcie techniczne na etapie rozwoju firmy.
Małgorzata Kessler, Grupa Fideltronik
16-09-20, 12:20
Firma Biznes Praktycznie została wybrana z pośród wielu firm na administratora wszystkich stron internetowych Grupy Fideltronik. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która obejmuje hostowanie naszych stron, wsparcie techniczne i drobne poprawki edytorskie. Pan Artur szybko reaguje na kontakt z naszej strony i sumiennie wywiązuje się ze podjętych zobowiązań. O naszym zaufaniu do rzetelności usług świadczonych przez Biznes Praktycznie niech świadczy fakt, że kolejną stronę internetową jednej z naszych spółek również zamierzamy powierzyć opiece Pana Artura.
YourLaces
22-06-20, 19:11
Współpraca z firmą Biznes Praktycznie była świetnym wyborem. Nie było żadnych problemów podczas budowania strony jak i po zakończeniu prac. Pan Artur zawsze szybko odpisuje na e-maile i przedstawia ciekawe i najkorzystniejsze dla klienta rozwiązania. Dodając do tego atrakcyjną cenę usług konkurencja zostaje w tyle. Polecam!
PROFIL OPONY
01-06-20, 16:12
Poszukiwaliśmy firmy, która przejmie naszą stronę po poprzednim modernizatorze i trafiliśmy na Biznes Praktycznie. Od kilku miesięcy współpraca przebiega bez problemów, świetna komunikacja, szybkie odpowiedzi, krótki czas wykonywania zleceń. Wszystko uzgadniamy jedynie drogą mailową, do tej pory nie było potrzeby wykonania nawet telefonu:) Wycena dodatkowych projektów nieobjętych abonamentem jest jasna, Pan Artur przedstawia ceny różnych rozwiązań, to duży plus. Polecam!
FRODO ART
11-05-20, 13:17
Firma Biznes Praktycznie stworzyła strone internetowa dla mojej firmy eventowej Frodo Art. Określiłem swoje potrzeby I szybko otrzymałem dopasowaną ofertę spełniająca moje wymagania. Mogę szczerze polecić firmę jako kompetentnego, sumiennego i rzetelnego partnera. Firme cechuje fachowość, dyspozycyjność, wsłuchanie się w potrzeby klienta, troska o najdrobniejsze szczegóły oraz gotowość do pomocy.

Efekt koncowy swietny.
Plisy M&M plisymm.com
30-04-20, 11:12
Prowadzimy sprzedaż hurtową jak i indywidualną przesłon okiennych. Stronę internetową stawialiśmy z inną firmą, która w obsłudze serwisowej nie spełniła się absolutnie. Na szczęście trafiliśmy na Pana Artura i firmę Biznes Praktycznie. Od tej pory nasze wszystkie problemy z serwisem się skończyły. Usługa serwisowa jest prowadzona bardzo rzetelnie, a Pan Artur jest osobą z którą można się dogadać na wszelkich płaszczyznach. Rozmowy są bardzo konkretne co osobiście mi bardzo odpowiada. Wszelkie usługi, które są wykonywane zostają nam rozpisane w szczegółach: co zostało zrobione, ile czasu to zajęło, jakie następne kroki zostaną podjęte itd. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy Biznes Praktycznie dla wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm i przejrzystość świadczonych usług.
Karol
18-04-20, 12:16
Witam, jest to moja czwarta firma, z którą współpracuję jeżeli chodzi o serwis strony pracajobs.pl
Poprzednim musiałem podziękować! 6 miesięcy na próżno.

biznespraktycznie.pl spełnił moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolony.
- szybko i profesjonalnie realizują zlecenia, czasem nawet w godzinę naniesione są poprawki,
- strona prezentuje się bardzo ładnie, jest czytelna i przystępna dla wszystkich, wersja PC jak i Smart,
- firma dobrze doradza, aby zapewnić lepsze efekty działania strony,
- przejrzyste warunki współpracy, świetnie wymyślone pakiety,
- bardzo Kompetentna Firma,
- podkreślę raz jeszcze obsługa mojej strony załatwiana jest błyskawicznie!

Polecam i zachęcam.
Joanna, InkTreeSubli.com
25-09-19, 09:06
Firma 100% warta polecenia. Usługa wykonana profesjonalnie , szybko i według naszych specyfikacji. Super komunikacja ze strony pana Artura. Gorąco polecam.
Mateusz Jusiak, Meblex Rawicz
24-09-19, 16:22
Bardzo praktyczne i rzeczowe podejście, wykonanie strony w terminie. Pan Artur na bieżąco aktualizuje stronę. Polecam
Jarosław Krzyk KJ COPY
19-07-19, 13:22
Niezwykle sprawnie poszło założenie strony internetowej.Pan Artur bardzo rzeczowo i fachowo wyjaśnił wszelkie wątpliwości dotyczące budowy strony. Wszystko co uzgodniliśmy telefonicznie w pełni było zrealizowane. Serdecznie polecam!!!
Jacek Paczóski , Nieruchomości Inwestycyjne
26-06-19, 09:28
Biznes Praktycznie i Pan Artur to profesjonalna , skuteczna i sprawna w działaniu ekipa. Współpracujemy od kilku miesięcy i każde z powierzonych zadań było wykonane profesjonalnie, szybko i terminowo. Polecam współpracę z Panem Arturem
Gość
05-06-19, 13:33
Bardzo Kompetentna Firma.
Terminowa realizacja umówionych zadań.
Wszystkie tematy związane z obsługa strony załatwiane są błyskawicznie na jak najwyższym poziomie.
Duży szacunek na Pana Artura za kompetencje, sumienność oraz podejście do klienta. Polecam!!!
Adam Zimoń, Integrum Broker
04-06-19, 13:03
Szukając wykonawcy strony internetowej dla naszej nowo powstałej spółki brokerskiej zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Biznes Praktycznie. Okazało się to strzałem w 10! Współpraca przebiegała bezproblemowo i w ekspresowym tempie. Co ważne, po wykonaniu usługi, otrzymaliśmy bieżący serwis dotyczący zmian na stronie, który też działa bardzo sprawnie. Firma godna polecenia!
Marcin Sail and Learn
20-03-19, 08:38
Z Panem Arturem i Biznes Praktycznie współpracujemy od kilku miesięcy. Pierwsza realizacja (strona www) przebiegła na najwyższym poziomie. To otworzyło pełną współpracę w dalszych projektach. Pan Artur jest osoba godną zaufania, wiarygodną i kontaktową. Kolejnym atutem są oferowane ceny. Gorąco polecam
Karol Ryło, Czerwonyfartuch.pl
12-12-18, 11:11
Pełen profesjonalizm, rzetelność i przejrzystość w każdym aspekcie współpracy. Z wielką przyjemnością mogę polecić Biznes Praktycznie. Jeżeli szukasz kogoś kto doradzi, wesprze i zaproponuje ciekawe rozwiązania to współpraca z nimi jest idealnym wyjściem.
Biuro Rachunkowe Taxaw Agnieszka Woźniak
23-10-18, 12:35
Przenosiłam do BiznesPraktycznie moją stronę i pocztę, które wcześniej były napisane i prowadzone w autorski sposób. Było duże ryzyko związane z tym, że przez dłuższy czas ani strona ani poczta nie będą działać. Dodatkowo poprzedni dostawca wyłączył mi te usługi wcześniej niż się umówiliśmy i Pan Artur musiał awaryjnie się tym zająć. Wszystko zostało błyskawicznie przeniesione i uruchomione. BiznesPraktycznie oferuje więcej niż się umówiliśmy na początku (statystyki, informacje o ułatwieniach i uproszczeniach). Kontakt z firmą jest bardzo dobry: szybko otrzymuję merytoryczne odpowiedzi. Serdecznie polecam.
Joanna Trośzczyńska, TROSMED
11-10-18, 09:45
Kiedy stawia się pierwsze kroki w biznesie, wiedza i wsparcie ekspertów jest bezcenna. Wspólpraca z Biznes Praktycznie jest (bo wciąż trwa) najwyższej jakości. Polecam wszystkim, którzy marzą o funkcjonalnej i ładnej stronie internetowej i szukają inspiracji w prowadzeniu swojej firmy.
Sklep Glamour
21-06-18, 11:51
Współpraca z firmą Biznes Praktycznie mogę ocenić wzorowo. Mój sklep internetowy został zaprojektowany bardzo dobrze. W razie jakichkolwiek problemów zawsze mogę liczyć na pomoc i podpowiedzi. Polecam Tą firmę gdyż profesjonalnie podchodzą do klienta.
Sysytemy Osłon Okiennych
18-05-18, 11:00
Polecam współpracę z Bizes Praktycznie. Szybko, sprawnie,łatwy kontakt, pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona. Strona internetowa, którą dla mnie wykonano powstała szybko i sprawnie, a co najważniejsze terminowo. Pan Artur bardzo konkretny, słowny, kulturalny. To wielka przyjemność mieć do czynienia z tak profesjonalną obsługą. Polecam bez wahania.
Art-Side
17-04-18, 17:21
Gorąco polecam współpracę z firmą Biznes Praktycznie.
Szybka i profesjonalna realizacja zlecenia. Strona prezentuje się bardzo ładnie. Jest czytelna i przystępna dla wszystkich. Współpraca przy tworzeniu strony przebiegała bardzo sprawnie. Wszelkie zmiany i poprawki były nanoszone bez mrugnięcia okiem. Polecam. Strona warta swej ceny.
Nalewki Podkarpackie
28-03-18, 09:44
Z firmą Biznes Praktycznie współpracujemy od lipca ubiegłego roku. W tym czasie wykonała i obsługuje dla nas stronę www. sklepu internetowego.
Firma Biznes Praktycznie sumiennie i terminowo wywiązała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do powierzonego zadania. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniły nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do potrzeb klienta.
Nasza współpraca przebiega sprawnie i z dużym zaangażowaniem. Dlatego
z przekonaniem rekomenduję firmę Biznes Praktycznie jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.
Domo-Projekt
08-02-18, 12:05
Firma Domo-Projekt pragnie wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Firmą Biznes Praktycznie Pana Artura Zielińskiego. Cenimy firmę za wysoką jakość świadczonych usług oraz rzetelne i elastyczne podejście do klienta. Profesjonalizm Pana Artura i całej załogi widoczny jest także we wsparciu merytorycznym, a wiedza i doradztwo specjalistyczne stoi na najwyższym poziomie. Zawsze możemy liczyć na pomoc dot. eksploatacji produktu a także na doradztwo w rozbudowie naszej strony oraz jej promowania. Z przyjemnością możemy polecić firmę Biznes Praktycznie wszystkim tym, którzy potrzebują solidnego Partnera do współpracy. Oprócz fachowej porady połączonej z kreatywnością mogą liczyć na osobiste zaangażowanie Zespołu.
Serwis Czystości SAUBERA
01-11-17, 10:26
Nasza firma miała okazję współpracować z firmą Biznes Praktycznie kilka miesięcy. Przez cały ten czas firma Biznes Praktycznie starała się sumiennie zaspokajać różne nasze potrzeby i pomysły służąc przy tym fachowym doradztwem. Proces zawarcia umowy jest łatwy, przejrzysty, nie wzbudzający podejrzeń. Ze zwrotem ewentualnych nadwyżek finansowych również nie ma najmniejszego kłopotu. Firmę Biznes Praktycznie zaliczamy do firm godnych zaufania, uczciwych i bardzo starających się zaspokoić potrzeby klienta. Miła obsługa, szacunek dla klienta, dobra znajomość swego fachu, szybka realizacja zleceń i niewysoka cena usług - to silne strony firmy. Pan Artur Zieliński, właściciel firmy, jest rzetelny, bardzo odpowiedzialny, słowny, cierpliwy i dotrzymujący terminów. Dlatego polecaliśmy i nadal polecamy usługi firmy Biznes Praktycznie innym klientom.

Serwis Czystości SAUBERA
Oriana Tomilin-Matusik (Antik Geschaft)
25-10-17, 11:27
Jedyne co mogę zrobić to polecić firmę Biznes Praktycznie pana Artura Zielińskiego. Ze współpracy - choć przebiegła wyłącznie mailowo i telefonicznie - jestem bardzo zadowolona, zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie, podejście do klienta bardzo profesjonalne. Dziękuję również za anielską cierpliwość jaką się wykazano odpowiadając na moje niekończące się pytania - jest to dla mnie największy plus, gdyż nowicjuszowi w prowadzeniu sklepu internetowego każdy kod informatyczny wygląda raczej na "czarną magię". W przyszłości na pewno skorzystam jeszcze z waszych usług. Gorąco POLECAM!
Domo-Projekt
10-10-17, 09:09
Firma Biznes Praktycznie stworzyła dla nas bardzo czytelną, intuicyjną i estetyczną stronę internetową, która w pełni spełniła nasze oczekiwania. Strona została wykonana profesjonalnie i terminowo, wszystkie zmiany były wykonywane szybko , według naszych potrzeb. Otrzymaliśmy wsparcie na każdym etapie tworzenia strony. Usługi oferowane przez firmę, reprezentują najwyższy poziom zarówno pod względem estetycznym, jak i kreatywnym. W dalszym ciągu utrzymujemy współpracę z firmą Biznes Praktycznie.
Karol Lusar
06-10-17, 09:37
Ciekawe, świeże projekty graficzne stron, bardzo szybka realizacja i przystępna cena - dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Biznes Praktycznie! Pan Artur Zieliński w krótkim czasie zaprojektował i wykonał 2 strony internetowe dedykowane mojej działalności fotograficznej: Fotoperspektywa.pl i Fotomoto.eu. Muszę przyznać, że nie byłem łatwym klientem, wprowadzałem sporo zmian, ale Pan Artur spełnił wszystkie moje wymagania i jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy. Cenię "Biznes Praktycznie" również za elastyczność i profesjonalne podejście do klienta.
Krzysztof Chłodnicki , J&CH TROCKENBAU
20-09-17, 12:53
Strona wykonana profesjonalnie, szybka realizacja przyjemna współpraca, bardzo dobry kontakt i porady.Strona, którą Pan dla nas zaprojektował spotyka się z bardzo dobrym przyjęciem wśród naszych Klientów, a to bardzo ważne dla nas.
Firma godna Polecenia
Tomasz Kuczkowski
05-09-17, 15:14
Wszystko na plus.
Terminowość, Cena, Jakość.
Pan Artur Zieliński w wielu sytuacjach sam podejmuje słuszne kroki, podchodzi do każdego klienta indywidualnie.
Polecam!
Paulina Świerczyńska (Sklep Nela)
23-08-17, 08:38
Wybrałam firmę Biznes Praktycznie ze względu na korzystne warunki umowy. Abonament to rodzaj ubezpieczenia. Pan Artur Zieliński służy radą i pomaga w sytuacjach kryzysowych. Wiem, że moja strona jest w dobrych rękach.
Silber Outsourcing
23-08-17, 07:48
Zleciłem wykonanie nowej strony internetowej, prace zostały wykonane w terminie, zgodnie z ustaleniami w umowie. Wszystko legalnie i bezpiecznie, umowa, FV VAT.
Szkoła Językowa London Corner
18-08-17, 14:25
Miła, rzetelne obsługa oraz dobry kontakt z klientem. Firma służy również poradą jak zapewnić lepsze efekty działania na rynku. Zlecenia wykonane na czas, a jakość jest oferowana na wysokim poziomie po przystępnej cenie.
Agencja Artystyczna CZARDASZ
02-08-17, 12:10
Wykonanie naszej strony internetowej było perfekcyjne. Super efekt.
Tak samo materiał reklamowy typu; ulotki i wizytówki. Firma bardzo kompetentna i z świetnym kontaktem z klientem .
Szczerze POLECAM !!!
Szkoła Matematyki Delta
26-04-17, 09:26
Wykonanie mojej strony internetowej przez firmę "Biznes Praktycznie" przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Przy minimum zaangażowania z mojej strony powstała rewelacyjna strona internetowa. Super kontakt, szybka realizacja - ogólna ocena "6+". Polecam.
MK-2 Katarzyna Ponichter
19-04-17, 11:14
W firmie "Biznes Praktycznie" zamawiałam dostosowanie strony do urządzeń mobilnych. Nie sądziłam, że w przystępnej cenie mogę otrzymać tak profesjonalną usługę. Usługa została wykonana przed wyznaczonym terminem a wszelkie moje uwagi zostały wprowadzone szybko i zgodnie z życzeniem. Polecam.
Firma Handlowa Marpol Sp. zo.o.
01-02-17, 13:11
Firma "Biznes Praktycznie" dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner jesteśmy w pełni zadowoleni z tej współpracy. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi tej firmy jako spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług. Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta.
Firma "Biznes Praktycznie" posiada duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta w realizacji usług informatycznych.
Szczerze polecamy!!!
KTL System
22-01-17, 17:24
Szczerze polecamy !!! Firma uwzględniła wszystkie nasze sugestie, a to dzisiaj coraz rzadziej się zdarza (królują gotowe projekty). Wielki, naprawdę wielki plus za krótki czas realizacji przy wysokiej jakość wykonania oraz praktyczne rady i wskazówki na każdym etapie realizacji projektu. Również cenimy sobie fakt, że wszystkie uzgodnienia dokonane były drogą mailową lub telefoniczną, bez konieczności czasochłonnych spotkań, a efekt końcowy w pełni zgodny z naszymi oczekiwaniami. Idealne przełożenie wizji klienta na produkt. Jak na wstępie POLECAMY !!!
Jerzy Przesmycki PPHU GAJA
03-12-16, 07:21
Współpracę z firmą "Biznes Praktycznie" rozpoczeliśmy od niedawna. Pomimo krótkiego czasu współpracy jesteśmy bardzo z niej zadowoleni. Firma posiada atuty które są niezbędne przy współpracy a mianowicie:
1 - Znakomity kontakt z klientem
2 - Szybkość realizacji zleceń - błyskawiczna reakcja na oczekiwania klienta.
3 - Fachowa pomoc - zawsze można liczyć na wsparcie, pomoc w rozwijaniu biznesu.
4 - Przejrzyste warunki współpracy
5 - Projekty oraz ich obsługa są wysokiej jakości i klarowne w obsłudze (w naszym przypadku to jest sklep internetowy)

Można by tutaj wymienić więcej pozytywów ale pozostaniemy na najbardziej dla nas istotnych.
Z czystym sumieniem gorąco polecam firmę "Biznes Praktycznie"

Jerzy Przesmycki
PPHU GAJA
Jerzy Lenart TERM-ART
02-12-16, 23:21
Bardzo szybka reakcja na zadawane problemy i pytania. Profesjonalne podejście do klienta. Miła i rzeczowa informacja. Bardzo dobra jakość umieszczanych informacji. Przejrzysta strona i ciekawe rozwiązania. Oczywiście trzeba zaznaczyć, że cena jest bardzo konkurencyjna. Jestem mile zaskoczony, również szybkością wykonania strony.
FAH "Biała Góra"Ewa Domagała
27-10-16, 10:55
Pan Artur pomaga mi od samego początku istnienia mojej firmy, odpowiada na każde pytanie, nie dziwiąc się niczemu absolutnie...
Polecam!
NOWA-TECH Budownictwo
12-10-16, 10:48
Biznes Praktycznie jest firmą świadczącą usługi w sposób szybki i niezwykle efektowny. Rzetelne podejście gwarantuje sukces, jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
Firma MASURIA
26-09-16, 08:46
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pana firma. Uważamy ze Pana firma jest w pełni profesjonalnym nowoczesnym i bardzo prężnie działającym interesem w branży internetowej . Jesteście bardzo solidni i szybko realizujecie zlecone zadania a co najważniejsze Wasze ceny za wykonane usługi są bardzo atrakcyjne.
Zygmunt Kijkowski Railaid (Warszawa)
29-08-16, 11:01
Dość długo poszukiwałem firmy która zbuduje dla mojej firmy profesjonalną stronę internetową. W większości przypadków albo nie było żadnej odpowiedzi na wysyłane zapytania ofertowe albo zapewnienie, że "odezwą się jak tylko będą mieli trochę czasu" a potem cisza przez miesiąc. Firmę Biznes Praktycznie poznałem z polecenia przez jednego z moich kontrahentów. Reakcja na moje zapytanie była szybka i konkretna. W efekcie współpracy powstała taka strona o jaką mi chodziło, a tempo realizacji pracy było naprawdę szybkie. W realizacji projektu Pan Artur wykorzystywał swoją wiedzę i doświadczenie uwzględniając jednocześnie moje oczekiwania. Współpraca z firmą Biznes Praktycznie nadal przebiega wyjątkowo sprawnie, daje się odczuć zaangażowanie Pana Artura w bezpośrednią opiekę nad klientem. W szczególności w kontaktach z firmą cenię sobie szybką i sensowną reakcję na potrzeby mojej firmy. Żadna wiadomość nie pozostaje bez odpowiedzi a dodatkowo otrzymuję wiele przydatnych wskazówek jak dalej rozwijać firmę na rynku.
Evolution Aneta Potocka
14-07-16, 12:01
Firmę Biznes Praktycznie reprezentowaną przez Pana Artura Zielińskiego cechuje wysoki profesjonalizm świadczonych usług, rzetelność, terminowość oraz wysoka kultura współpracy. Ogromnym atutem firmy jest indywidualne podejście do klienta, fachowe doradztwo oraz bardzo szybka reakcja na wszelkie zapytania i incydenty.Współpracę z firmą Biznes Praktycznie oceniam w samych superlatywach co pozwala mi polecać ją jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera oraz wykonawcę usług w dziedzinie IT.
Aleksandra Woś Biuro Rachunkowe
09-07-16, 13:12
Profesjonalne wsparcie. Szybka realizacja zlecenia. Kompletne wsparcie to cechy współpracy z Firmą Biznes Praktycznie.Dla mojej osoby poruszającej się w zwolnionym tempie w tym obszarze -szybki kontakt, duża cierpliwość ze strony Pana Artura Zielińskiego a także każde pytanie lub mail z prośbą o pomoc nie pozostający bez odpowiedzi i realizacji jest niesamowitą pomocą. Współpracujemy już rok. Gorąco Polecam
Studio Parkiet "KORNIK"
06-07-16, 09:23
Wsparcie na każdym etapie tworzenia sklepu internetowego.
Profesjonalne doradztwo, dobry kontakt i systematyczność pracy. Serdecznie polecam Pana Artura Zielińskiego! Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione.
NAKAN.PL Szymon Kozarowicz
05-07-16, 23:10
Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Biznes Praktycznie. Współpraca z Panem Arturem to sama przyjemność. Fachowa obsługa, indywidualne podejście do klienta, doskonały kontakt, szybka realizacja projektu. W 100% profesjonalna firma.
Briker Polska
24-06-16, 20:41
Jak najbardziej polecam usługi Pana Artura Zielińskiego !!!
DOBRY KONTAKT
Piotr Paryż Pizzeria Infernale
23-06-16, 14:48
BiznesPraktycznie od samego początku aktywnie wspierał nas swoją szeroką wiedzą zarówno w zakresie technologii jak też i pomagał w sprawch dotyczących sposobów pozyskania nowych klientów. Nie ograniczał się jedynie do wykonania prac zgodnych z umową ale aktywnie proponował rozwiązania. Dużym zaskoczenie na plus była aktywność w zakresie proponowania nowych kanałów pozyskiwania klientów i dokładnym przedstawieniem działania jak i docelowych korzyści. Możemy z czystym sumieniem polecić tą firmę.
Agnieszka Dąbrowska-Gohari (Kids Style)
22-06-16, 14:31
Współpraca z firmą Biznes Praktycznie przebiegła nadzwyczaj szybko i profesjonalnie. Sklep jest taki jaki sobie wymyśliłam, w każdym detalu, dlatego polecam gorąco współpracę z tą firmą. Poza tym sporo cierpliwości Pana Artura Zielińskiego, do swoich nie zawsze świadomych tematu Klientów pomoga błyskawicznie rozwiązać pojawiające się problemy.
CJK IZOTERMY I SERWIS Cezary Kiciński
22-06-16, 14:30
Firma Biznes Praktycznie ma adekwatną nazwę do tego co oferuje swoim klientom.Oferuje czytelną formę współpracy. Dobry interaktywny kontakt z angażowaniem w specyfikę firmy dla której tworzy wizerunek w sieci. Inspiruje i wyznacza kierunek tworzenia strony i pochodnych lecz nie narzuca rozwiązań bezwzględnie.Twórcy strony reagują szybko na potrzeby zmian wizerunku i działań firmy. Firmy w okresie rozwoju muszą dokonywać często szybkich korekt rozwoju i koncepcji działalności co gwarantuje współpraca z Biznes Praktycznie.
Factory Nails
14-03-16, 16:53
Muszę przyznać, że firma "Biznes Praktycznie" spełniła wszystkie moje oczekiwania. Bardzo miły i szybki kontakt oraz szybka realizacja zlecenia. Pan Artur okazał się osobą bardzo kompetentną i mega cierpliwą.
POLECAM!
Daria (Starogard Gdański)
20-10-15, 12:43
Oczywiście, że polecam. Przede wszystkim szybko i profesjonalnie. Strona www praktyczna i przejrzysta, a nawet logo wymyślili :). I ładne :)))
FASHION AVENUE Aleksandra Chwinda
18-10-15, 16:30
Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Jestem bardzo zadowolona.
Pan Artur to fachowy i kompetentny partner we współpracy biznesowej.
Delta Care24
13-10-15, 12:12
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Panem Arturem Zielińskim. Szybka realizacja, dobry kontakt oraz rzetelność świadczą o profesjonalizmie tej firmy.Strona internetowa spełnia nasze oczekiwania. Polecamy współpracę z Firmą Biznes-Praktycznie. Dziękuję i pozdrawiam - Bogdan Gawlas
Monika Kolańska Akademia Zmiany
10-10-15, 10:30
Szybko i sprawnie wykonana strona, dobry kontakt, bardzo rzeczowa obsługa. Jestem zadowolona z efektu. Polecam.
Prudentia
22-07-15, 14:04
W 100% godna polecenia firma. Kontakt z Panem Arturem to czysta przyjemność. Zawsze szybki czas reakcji odpowiedzi, wytłumaczenie nawet najbanalniejszego tematu. Fachowa i rzetelna firma.
Dominika Rusin
22-07-15, 12:41
We współpracy z Panem Arturem Zielińskim szczególnie cenię sobie indywidualne podejście do mnie i do moich potrzeb. Inne, duże firmy nie potrafią nagiąć sztywnych ram do wyjątkowych sytuacji osobnych klientów. Polecam. Proszę samemu zobaczyć efekt: www.rewolucjawodchudzaniu.pl
Monika Migut-Gil MMG Developer
21-07-15, 12:40
Polecam firmę Biznes Praktycznie i Pana Artura. Stworzyliśmy stronę od podstaw, a teraz na bieżąco ją aktualizujemy. Pan Artur działa szybko i profesjonalnie, udziela praktycznych rad, wątpliwe kwestie tłumaczy w bardzo przystępny sposób. Polecam!
Piotrek "Piosal" (Koszalin)
17-07-15, 12:39
Polecam. Bardzo miły i uczynny kontakt. Szybka realizacja.
Dorota Sukienik Samdoor (Boruszowice)
17-07-15, 01:48
Polecam! Bardzo fachowa i rzeczowa firma. Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Jestem niesamowicie zadowolona z wyboru, który dokonałam i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu współpracę z Panem Arturem.
Magdalena Sklep Maro (Poznań)
15-07-15, 15:04
z czystym sumieniem mogę polecić firmę Biznes Praktycznie profesjonalna obsługa szybka realizacja przyjemna współpraca ja jestem bardzo zadowolona z efektów pracy
Poradnia ALGRAMED (Radzymin)
13-07-15, 20:35
Pan Artur Zieliński z firmy "Biznes Praktycznie" nie tylko założył stronę internetową naszej Poradni Algramed ale na bieżąco służył radą i doświadczeniem gdy chcieliśmy coś zmienić w układzie lub treści witryny.Współpraca z firmą "Biznes Praktycznie" spełniła nasze oczekiwania i szczerze możemy ją polecić każdemu.Będzie zadowolony!
Nespro Sp. z o.o. (Warszawa)
13-07-15, 17:34
Razem z firmą Biznes Praktycznie i Panem Arturem Zielińskim "odświeżaliśmy" witrynę www.nespro.pl. Efekty możecie Państwo ocenić sami! Zespół Nespro jest bardzo zadowolony z wyników pracy i całokształtu wspólnych działań.
Biuro Rachunkowe i Szkolenia LOGOS (Katowice)
13-07-15, 08:21
Szczerze polecam współpracę z Panem Arturem. Świetny kontakt, profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Usługa wykonana terminowo z pełnym zaangażowaniem. Strona internetowa spełniła moje oczekiwania. Cenię sobie indywidualne podejście Pana Artura do klienta i szybką reakcję na zaistniały problem. Dziękuję i pozdrawiam -Gabriela Jaskot
Wioletta Laszczak Laura Pflege 24 (Hannover)
13-07-15, 08:14
Serdecznie polecam usługi wykonywane przez Pana Artura Zielińskiego , profesjonalne podejście do tematu ,szybka realizacja , serdeczność i elastyczność w tworzeniu strony internetowej.
Pozdrawiam Wioletta Laszczak
SOLVEDGE sp. z o.o. (Kraków)
09-07-15, 11:22
Z firmą "Biznes Praktycznie" współpracujemy od dwóch lat. Od początku usługa była wykonywana bardzo profesjonalnie oraz cechowała się indywidualnym podejściem do naszych oczekiwań. Ponadto poza wysokim zaangażowaniem kontakt zawsze jest przyjazny a reakcja szybka.
W związku z powyższym polecamy współpracę z firmą "Biznes Praktycznie" każdemu kto oczekuje takich cech u swojego partnera biznesowego.
Biuro Rachunkowe i Szkolenia LOGOS (Katowice}
09-07-15, 10:29
Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy z Panem Arturem. Świetny kontakt, rzetelność i szybka realizacja usługi.Strona internetowa wykonana profesjonalnie, spełniła moje oczekiwania. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Firmą Biznes-Praktycznie. Dziękuję i pozdrawiam - Gabriela Jaskot
DOKUMENTATOR.EU (Warszawa)
08-07-15, 09:30
Współpraca z Biznes Praktycznie, praktycznie sprowadza się do samych superlatyw. Reprezentant Firmy jest bardzo zaangażowany w realizowane projekty, proponuje ciekawe rozwiązania, bardzo elastyczne reagował na nasze zapotrzebowanie. Był zawsze dyspozycyjny. Oprócz zlecenia stworzenia strony internetowej Firma na bieżąco analizowała prawidłowość działania aplikacji, modyfikując ją w sposób zapewniający jak najlepsze wykorzystanie zasobów. Rekomenduję firmę Biznes Praktycznie jako solidnego partnera biznesowego. Hanna Gąsiorowska - właściciel DOKUMENTATOR.
Edpol.eu (Warszawa)
08-07-15, 08:32
Bardzo szybko i sprawnie wykonana strona internetowa.
Uzupełnienia strony lub korekty wykonywane szybko i profesjonalnie. Polecam. Mariusz Juchnicki
KB-Projekt Konstrukcje Budowlane Artur Jania (Brzeg)
07-07-15, 22:48
Współpracę z Panem Arturem Zielińskim oraz firmą Biznes Praktycznie śmiało mogę określić jako znakomitą. Szczególnie cenię sobie bardzo szybki czas reakcji dot. wszelkich zmian, świetny kontakt z klientem oraz cierpliwość. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający klient spełni swoje oczekiwania. Reakcja na każde pytanie czy problem jest zawsze niemal natychmiastowa, zaproponowane metody i sugestie bardzo skuteczne, indywidualne podejście do klienta. Nasza współpraca przebiega znakomicie, szczerze polecam! Pozdrawiam Artur Jania
Tomasz D.
24-04-15, 12:53
Polecam. Bardzo miły i uczynny kontakt. Szybka realizacja.
Studio Renowacji Pojazdów Zabytkowych "STARY - GARAŻ" Wojaczek Dariusz (Kutno)
15-03-15, 22:39
Firmę " BIZNES-PRAKTYCZNIE" wybrałem z pośród wielu ofert które dostałem po uruchomieniu działalności , dlaczego ? ponieważ Pan Artur Zieliński w bardzo prosty sposób czytelnie i jasno wyjaśnił mi jak będzie działać moja strona podał mi kilka propozycji do wyboru z bardzo trafnymi uwagami . Administrowanie strony jest szybkie i trafne zachęcam wszystkich zainteresowanych do współpracy z Firmą " BIZNES-PRAKTYCZNIE" jeżeli cenicie profesjonalizm . Dziękuje i pozdrawiam Dariusz Wojaczek !!!
Marcin Mędrek (Wrocław)
05-03-15, 16:08
Firmą Biznes Praktycznie spełniła moje oczekiwania. Pełna profesjonalizmu usługa informatyczna, rzetelne podejście do moich oczekiwań. W szczególności cenię sobie pełną i szybka komunikatywność, szybkie rozwiązywanie problemów i traktowanie klienta indywidualnie i wyjątkowo.
Małgorzata Kosmecka (Bydgoszcz)
05-03-15, 11:28
Współpraca z firmą Biznes Praktycznie to sama przyjemność. Miły i rzeczowy kontakt z Panem Arturem Zielińskim reagującym szybko i profesjonalnie na każde pytanie i potrzeby klienta jest wielkim atutem firmy. Polecam każdemu współpracę z firmą Biznes Praktycznie Artur Zieliński.
Barbara Gołębiowska - Małek Gabinet Edusola (Kraków)
05-03-15, 09:53
Na rynku istnieje obecnie wiele firm, które polecają swoje usługi w ramach tworzenia stron internetowych czy reklamy. Ja z czystym sercem polecam firmę Biznes Praktycznie, to perełka w gąszczu innych ofert. Pan Artur to profesjonalista, który doskonale wie czego oczekuje klient, jest przy tym bardzo życzliwym człowiekiem, który potrafi doradzić i rozwiać wszystkie wątpliwości. Świetny kontakt, zaangażowanie i profesjonalizm to domena firmy Biznes Praktycznie. Szczerze polecam tym, którzy szukają wyjątkowego wykonawcy strony internetowej.
Domek gościnny u Doroty (Zawoja)
04-03-15, 16:44
Z Panem Arturem Zielińskim i firmą "Biznes Praktycznie" współpracuję od roku. Firma profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podchodzi do klienta, starając się optymalnie spełnić jego oczekiwania. Bardzo wysoko oceniam kontakty z klientem, kiedy sugestie, indywidualne pomysły i wskazówki są aktualizowane i przynoszą efekty. Bardzo cenię sobie propozycje dotyczace promocji, pozycjonowania strony internetowej. Pan Artur zaproponował kilka ciekawych sposobów promowania obiektu, które wykorzystuję w praktyce w swojej działalności turystycznej.
Dziekuję serdecznie i pozdrawiam. Dorota
Janusz Kozłowski (śląsk)
04-03-15, 15:52
Serdecznie polecam usługi Pana Artura.
Szybka reakcja na moje zapytanie w sprawie stworzenia strony internetowej.
Profesjonalne podejście do tematu. Szybki projekt akceptacja i strona w ciągu tygodnia pracowała.
Nigdy Pana Artura nie widziałem,wszystko załatwiliśmy przez telefon i komputer.
Aleksandra Świąder (Mikołów)
04-03-15, 08:56
Praca z Panem Arturem to po prostu przyjemność. Sumienny, miły zawsze skory do pomocy. Zlecenia wykonuje terminowo i zawsze pozostaje w kontakcie z klientem. Odpowiada na maile własciwie natychmiast i wyjasnie wszystkie problemy. Polecam wszystkim.
Anieszka Gębuś AGI FOTOBUDKA (Dobrosławice)
03-03-15, 20:31
Polecam firmę Biznes Praktycznie w tworzeniu stron internetowych. Charakteryzuje ją szybkość w działaniu oraz elastyczność w kontaktach.Tworzenie strony przebiegło bardzo sprawnie, a wszelkie moje sugestie były na bieżąco realizowane. Pana Artura podziwiam za cierpliwość i wyrozumiałość dla braku wiedzy i uporu swoich klientów. Jest specjalistą, który w każdej chwili służy pomocą i nie zniechęca się poraz setny tłumacząc to samo. Serdecznie POLECAM.
Krzysztof Sudoł (Nowy Targ)
03-03-15, 13:44
Pan Artur Zielińsk wykonał dla nas 2 strony i wszystko poszło gładko i przyjemnie. Wyjątkowa łatwość we współpracy za pomocą maila. Wszystkie uwagi, prośby były spełniane na bieżąco jeszcze długo po założeniu strony. Cały proces tworzenia stron przebiegłe bez spotkań i zbędnych telefonów. Uważam że mam stronę atrakcyjną i funkcjonalną a nie poświeciłem na to wiele czasu. Pozdrawiam i dziękuję.
Karolina Napierała (Warszawa)
18-01-15, 19:23
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Arturem Zielińskim. Od początku do końca układała się ona bardzo pomyślnie i profesjonalnie. Pan Artur stworzył dwie bardzo gustowne i ciekawe witryny, z których obydwoje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Artur jest bardzo uprzejmym, życzliwym, sympatycznym człowiekiem, bardzo chętnie i szybko odpowiada na maile, telefony, szczegółowo i cierpliwie wyjaśnia wszystkie kwestie związane z tworzeniem stron i z różnymi usługami internetowymi. Pana Artura cechuje wysoka kultura osobista. Na samym początku było mi bardzo trudno wybrać odpowiednią osobę do stworzenia moich witryn, a po otrzymaniu maila z ofertą i po pierwszym spotkaniu od razu wiedziałam, że Firma reprezentowana przez Pana Artura jest solidna, budzi zaufanie. Pan Artur jest niezwykle pomysłowy i potrafi naprawdę ciekawie doradzić. Kontakt z Klientem (trudnym!) Pan Artur opanował do perfekcji, a to nie lada sztuka. Z ogromną przyjemnością polecam wszystkim współpracę z Firmą "Biznes Praktycznie"!
Stanisław Malinowski
12-01-15, 21:30
Kilka miesięcy temu potrzebowałem odświeżyć i dodać nowe funkcje
do strony hodowlafortun.pl i zdecydowałem się zadzwonić do Pana Artura . Słownie wyłuszczyłem czego potrzebuję i jakie było moje zdziwienie gdy w 48-godzin otrzymałem gotowy projekt i to w formie
jaką sobie wyobrażałem podczas rozmowy . Śmiało mogę polecić
Pana Artura każdemu kto nawet niepotrafi nazwać to czego potrzebuje a Mistrz Zieliński zamieści mu to na stronie i w internecie . Współpraca z taką firmą to sama przyjemność .
Panie Arturze - zdrowia i pomyślności w 2015 roku !!!! .
Villa Martin (Jeleśnia)
12-01-15, 08:49
Nasza decyzja o zmianie firmy tworzącej i prowadzącej naszą witrynę internetową była doskonała, a wybór Biznes Praktycznie strzałem w dziesiątkę -przeglądaliśmy mnóstwo propozycji, jednakże już na początku ujęło nas podejście właściciela firmy do naszych zapytań i wątpliwości.
Firma doskonale sprawdza się zarówno dla klientów niezdecydowanych, chcących aby zaproponowano im styl i układ strony www , jak i podąża za pomysłami zleceniodawcy.
Zawsze fachowo acz dyskretnie i nie narzucając się, podsuwa sugestie wspierające i udoskonalające projekt, aby produkt efektywnie pracował na wizerunek i pozycję firmy.
Cierpliwość i chęć pomocy są atutami i wyróżniającymi Biznes Praktycznie na tle innych firm. Dużą zaletą jest także to, że firma nie jest korporacyjna- może pozwolić sobie na elastyczność i dostosowanie do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. Także cenowo.
Właściciel Biznes Praktycznie dzięki swojej kompetencji i rzetelności stara się wesprzeć zleceniodawcę na wszelkie sposoby, jeśli ów czuje się bezradny w gąszczu internetowych nowości.
Przemiły i serdeczny pan Artur Zieliński spełnił wszystkie nasze oczekiwania, cieszymy się, że możemy z nim współpracować.
Therapeutic Massages Izabela Anglia
27-10-14, 14:07
Bardzo mila, rzetelna i bardzo profesionalna wspolpraca z Firma Biznespraktycznie Artur Zieliński. Goraco polecam ta Firme, jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy, stworzenie strony odbylo sie bardzo szybko i sprawnie. Doradztwo bylo bardzo kreatywne , Pan Artur byl bardzo slowny, kazdego dnia bylam ciekawa co Pan Artur napisze mi w e mailu na temat tworzenia mojej strony internetowej. Moja stona interentowa podoba sie moim klientom i oceniaja ja za bardzo profesjonalna. Stworzenie stony bardzo mi pomoglo w pozyskaniu wiekszej ilosci klientow I wiekszego zaufania do wykonywanych przez Moja Firms uslug.

Pragne bardzo serdecznie podziekowac Panie Arturze :-)
Przemysław Lichwa, Klub Szachowy (Pęgów)
16-10-14, 21:49
W imieniu Klubu Szachowego Wieża Pęgów polecam Pana firmę, która w sposób szybki i profesjonalny przygotowała naszą stronę. Późniejszy serwis też jest na bardzo wysokim poziomie, szybka reakcja w celu rozwiązania problemu, chęć doradztwa.
Michał Borek, Automati (Błonie)
16-10-14, 21:49
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Pańską firmą, bardzo cenimy Pańskie pro klienckie podejście oraz profesjonalną realizację wszystkich naszych zleceń. Strona, którą Pan dla nas zaprojektował spotyka się z bardzo dobrym przyjęciem wśród naszych Klientów oraz naszych znajomych, pozostałe usługi i narzędzia działają bez zarzutu. Bez wahania polecamy Pańską firmę wszystkim poszukującym solidnego, profesjonalnego i terminowego wykonawcy strony internetowej i hostingu.
Małgorzata Kochańczyk, BIURO KSIĘGOWE (Częstochowa)
16-10-14, 21:48
Usługi, których podejmuje się firma p. Artura Zielińskiego wykonywane są w sposób profesjonalny. Firma słynie z nowatorskiego podejścia do usług, wyróżnia się pod względem wdrażania nowości z branży. Wszystkie ustalone terminy wykonywania prac są bezwzględnie dotrzymywane. Jako właściciel Biura Finansowo-Księgowego z siedzibą w Częstochowie polecam firmę Biznes Praktycznie Artur Zielińskie jako sprawdzonego, solidnego i godnego zaufania wykonawcę praktycznych rozwiązań dla firm.
Tadeusz Galec, ART (Chojnice)
16-10-14, 21:48
Jestem bardzo zadowolony z nawiązanej współpracy w zakresie stworzenia strony internetowej, tym bardziej, iż zawiera mnóstwo artykułów, zdjęć i filmów video. Bardzo dobry kontakt z panem Arturem Zielińskim już od początku tworzenia strony był bardzo pomocny, podobnie rzecz miała się z wyjaśnieniem obsługi portalu. W niedalekiej przyszłości na pewno skorzystam z tej oferty.
Beata Kołodziej, KollteX (Gliwice)
16-10-14, 21:47
Podejście do klienta w pełni profesjonalne, a praca wykonana rzetelnie i solidnie. To co cenię sobie w dotychczasowej współpracy to kontakt, który jest naprawdę szybki i bezproblemowy. Mogłam też liczyć na doradztwo w kwestiach, na których się nie znałam, natomiast zostałam wysłuchana gdy miałam jakieś uwagi. Dzięki tym wszystkim cechom powstała strona, która po zasięgnięciu opinii osób postronnych oceniana jest jako profesjonalna, czytelna i przyjazna dla klienta. To co przewyższa ofertę firmy nad innymi podobnymi dostępnymi na rynku to przejrzystość kosztów, które podane zostały jasno i wyraźnie na początku współpracy i takie pozostały do końca. Nie napotkałam zatem na dodatkowe opłaty czy prowizje. Współpracę polecam osobom szukającym profesjonalnej obsługi w rozsądnej cenie. Dziękuję za dotychczasową współpracę.
Agnieszka Kowalczyk, P.U Alvica (Zwoleń)
16-10-14, 21:47
Firma BIZNES PRAKTYCZNIE, jest firmą godną polecenia, cena wykonania strony jest bardzo dostępna, szybka realizacja, dokonanie wszelkich zmian oraz aktualizacji strony jest błyskawiczna, współpracuje z Panem Arturem od 7 miesięcy i jestem w pełni zadowolona z jakości usług oraz profesjonalnego doradztwa. Jasne i przejrzyste zasady współpracy, bez ukrytych kosztów nie ustalonych wcześniej. Szczerze polecam.
Piotr Piłka, Zakład Instalacyjno-Remontowy (Tychy)
16-10-14, 21:47
Jestem bardzo zadowolony z współpracy z firmą Biznes Praktycznie która zaprojektowała i stworzyła dla naszej firmy nasz wizerunek w formie strony internetowej. Wstępny projekt pozytywnie mnie zaskoczył i zrezygnowałem z własnego pomysłu na wygląd i formę naszej strony. Pełen profesjonalizm przy projektowaniu jak również podczas dalszej współpracy spowodowały że z czystym sumieniem mogę polecić firmę Biznes Praktycznie jako godną zaufania.
Jarosław Leciej, Opack Serwis (Zielona Góra)
16-10-14, 21:47
Bardzo sobie cenie współpracę z firmą „ Biznes praktycznie" za profesjonalne podejście. Potrafią dobrze doradzić , wybrać odpowiedni wariant i w każdej chwili można liczyć na pomoc i wsparcie.
Roksana Habigier, e-konsultant.pl (Dobra Nowiny)
16-10-14, 21:46
Firma Biznes Praktycznie jest firmą rzetelną i odpowiedzialną. Nie boi się trudnych wyzwan - zdecydowałam się na współpracę z nią gdyż od momentu złożenia zapytania ofertowego miałam pewność, że powierzone zadanie zostanie wykonane skutecznie.

Współpraca w czasie oraz po realizacji zlecenia przebiegała wzorowo. Ostateczny efekt jest bardzo pozytywny i jestem pewna że przysłuży się do realizacji założonych celów biznesowych."
Tomasz Charyszczak, Cleaning Care (Wrocław)
16-10-14, 21:46
Rekomendujemy firmę Biznes Praktycznie jako profesjonalnego partnera w zakresie tworzenia oraz pozycjonowania stron internetowych. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas pozycji. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Firmy. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług.
Sylwia Falba „Development Publishing” (Warszawa, Londyn)
16-10-14, 21:45
Zapewne jak większość klientów bardzo cenię sobie dobrą jakość i szybkość obsługi. Firma Biznes Praktycznie stworzyła dla Development Publishing kilka strona internetowych w błyskawicznym tempie, zachowując jednocześnie oczekiwaną jakość. Ten standard został również utrzymany w przypadku wprowadzania zmian, które z racji na specyfikę projektów były dosyć częste i pilne. Podsumowując – współpraca z Biznes Praktycznie równa się łatwość, szybkość i jakość. Polecam!"
Milena Klimczak, Fryzjer Mobilek(Psary Małe)
16-10-14, 21:45
Z Panem Arturem Zielińskim, właścicielem firmy Biznes Praktycznie nawiązałam współprace przy okazji tworzenia strony internetowej mojej działalności (www.fryzjermobilek.pl). Z efektów współpracy jestem bardzo zadowolona, a strona internetowa spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony moich klientów. Pan Artur wnikliwie wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania klienta, jest bardzo kontaktową osobą i jestem przekonana, że może współpracować dosłownie z każdym. Serdecznie polecam.
Krzysztof Górski, Ubezpieczenia Global (Wola Boglewska)
16-10-14, 21:45
Otwierając Firmę zastanawiałem się gdzie mógłbym zrobić sobie stronę internetową. Z jednej strony wiedziałem co chce z drugiej nie miałem czasu na stratę czasu na pisanie tekstów i długie analizy.

Namiar na Firmę Biznes Praktycznie trafił do mnie przypadkowo. Dostawałem dużo ofert w zawierających olbrzymia ilość treści technicznej której kompletnie nie rozumiałem. Odwrotnie było z Firmą Biznes Praktycznie . Konkretna oferta tego co dostanę za ustaloną z góry cenę. Samo wykonanie to już przyjemność: szybko, sprawnie, a w przypadku uwag poprawki wykonywane maksymalnie w terminie jednego dnia.

Dodatkowe doradztwo przy wyborze sposobu pozycjonowania spowodowało że moja strona jest na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google.

Podsumowując mogę tylko powiedzieć że Firma Biznes Praktycznie to profesjonalizm w 100%
Monika Parzonko, Smaki Orientu (Warszawa)
16-10-14, 21:45
Polecam firmę Biznes Praktycznie jako profesjonalistę w tworzeniu stron internetowych. Charakteryzuje ją szybkość w działaniu oraz elastyczność w kontaktach z inwestorem.Tworzenie strony przebiegło bardzo sprawnie, a wszelkie moje sugestie były na bieżąco realizowane. Pan Artur jest specjalistą, który w każdej chwili służy pomocą a niejednokrotnie jego pomysły pozwoliły na szybszy rozwój firmy. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie przebiegała dalej na takim samym poziomie."
Jerzy Klementowicz, PILAS (Warszawa, Otwock)
16-10-14, 21:44
Firmę Biznes Praktycznie mógłbym śmiało polecić każdemu kto ceni sobie fachowe i rzetelne podejście do powierzonych zadań. Bardzo mi się podobało w działaniu Państwa firmy to iż miałem szeroki asortyment materiałów reklamowych oraz szybka reakcja z państwa strony na zadawane pytania. Strona została wykonana rzetelnie i profesjonalnie,zgodnie z moimi oczekiwaniami."
Piotr Siwiec, PRO-CREDIT COLLECTIONS Sp. z o.o. (Warszawa)
16-10-14, 21:44
Potwierdzam, że jestem bardzo zadowolony z naszej dotychczasowej współpracy i poleciłbym Pana usługi każdemu podmiotowi szukającemu profesjonalnego wsparcia informatycznego.
Dyrektor Prymatim Sławomir Skorek (Łódź)
16-10-14, 21:44
Firma reprezentowana przez Pana Artura Zielińskiego zapewnia profesjonalną obsługę najwyższej jakości. Bardzo dobry kontakt i wyjątkowo szybka pomoc w realizacji wskazanych elementów strony internetowej. Szczerze polecam współpracę z firmą Biznes Praktycznie.
Małgorzata Jaklewicz (Hamburg, Niemcy)
16-10-14, 21:43
Dla mnie najważniejszymi atutami firmy to profesjonalizm świadczonych usług, wspaniała komunikacja, doradztwo, rzetelność.
Małgorzata Gołaszewska, WIGO (Banino)
16-10-14, 21:43
Praca z Firmą Biznes Praktycznie to naprawdę przyjemność. Pełna profesjonalizmu usługa informatyczna, rzetelne podejście do moich oczekiwań. W szczególności cenię sobie pełną i szybka komunikatywność, szybkie rozwiązywanie problemów i traktowanie klienta indywidualnie i wyjątkowo.

Jestem w pełni zadowolonym klientem.
Usługi Krawieckie Krystyna (Mikołów)
16-10-14, 21:43
Współpracę z waszą firmą bardzo sobie cenię ponieważ strona została ładnie i szybko wykonana, wszystkie możliwe poprawki do zrobienia zostały jasno wytłumaczone jak je zrobić ,bez większego wysiłku .Najbardziej sobie cenię komunikatywność, szybkość reagowania na zadane pytanie i pomoc z waszej strony jeśli chodzi o coś nie zrozumiałego/ dla mnie przynajmniej/ zawsze zostało mi to wytłumaczone w jasny sposób.
Mariusz Ruczakowski (Wrocław)
16-10-14, 21:43
Firma Mar-Bud ma przyjemność polecić firmę Biznes praktycznie reprezentowaną przez Pana Artura Zielińskiego. W ramach zawartej umowy firma wykonała dla nas stronę internetową. Dzięki właściwemu podejściu Pana Artura zostaliśmy obsłużeniu z właściwą uwagą i zaangażowaniem. Firma w pełni starała się sprostać naszym oczekiwaniom, przedstawiając nam indywidulaną ofertą dopasowaną do naszych potrzeb.

Firmę Biznes Praktycznie cenimy przede wszystkim za rzetelność, terminowość i indywidualne podejście do Klienta. Zaletą firmy jest wyjątkowy szybki kontakt z Klientem. Serdecznie polecam, Biznes Praktycznie to firma godna zaufania
JaTyKwiaty Agnieszka Stępniewska (Radzymin)
16-10-14, 21:42
Jestem niezmiernie ukontentowana współpracą z Panem Arturem. Profesjonalizm, wielka kreatywność, a przede wszystkim szybka reakcja na moje sugestie, to wartości których nie sposób przecenić. Polecam wszystkim prowadzącym małe firmy nawiązanie relacji zawodowych z firmą Biznes Praktycznie. Z pewnością się nie zawiedziecie.
Ewa Korda (Ząbki)
16-10-14, 21:42
Polecam firmę „Biznes Praktycznie” Praktyczne rozwiązania dla firm, jako profesjonalistę w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Firma wykonała dla mnie stronę i aktualnie zajmuje się wszelkimi zmianami raz uaktualnianiem strony.

Proces projektowania, wykonania i uruchomienia strony przebiegł bardzo sprawnie. Firma podczas naszej współpracy służy fachowym doradztwem i wykazuje się dużym profesjonalizmem świadczonych usług.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Pana Artura Zielińskiego Biznes Praktycznie mogę polecić ją jako sprawdzonego i godnego zaufania partnera.
Eco Save Sp. z o.o. (Nieporęt)
16-10-14, 21:42
Współpracuję z tą Firmą od ponad 6 miesięcy.

Przygotowała i wdrożyła nasza stronę internetową w szybkim tempie stosując nowoczesne narzędzia oraz utrzymując wysokie standardy współpracy przez cały czas naszego współdziałania.

Firma Biznes Praktycznie jest godna polecenia dla wszystkich, zarówno firm jak i osób prywatnych ceniących sobie
a) Otrzymywanie produktów idealnie dopasowane do ich potrzeb
b) Doskonałą relację wysokiej jakości efektu końcowego do bardzo atrakcyjnej ceny
c) Doskonała komunikację, oraz wysoka kulturę współpracy
d) Bardzo dobrą organizację pracy i wysoki profesjonalizm wykonania zleceń.

Nasza opinia została potwierdzona przez firmy konkurujące z firmą Biznes Praktycznie.
Jedna z nich stwierdziła że „nasza strona internetowa została zbudowana w oparciu o standardy oraz narzędzia przekraczające nasze potrzeby w danym momencie. Jednak pozwalają one na elastyczną rozbudowę albo zmianę jeżeli będą takie potrzeby w najbliższej przyszłości". Nam nie potrzeba więcej.

Polecamy usługi i produkty firmy Biznes Praktycznie jako rzetelnego partnera idealnego przy długofalowej współpracy".

Pozdrawiam
Robert Mazurkiewicz
Prezes Zarządu
MAREK CIESIELSKI CEMAR (Warszawa)
16-10-14, 21:41
Jak do tej pory jestem zadowolony ze współpracy z Pana firmą. Na każdym etapie realizacji umowy mogłem liczyć na fachową pomoc oraz uzyskać wyjaśnienia na temat używanej terminologii specjalistycznej, z którą jak większość zwykłych użytkowników komputerów spotkałem się po raz pierwszy. Efekt końcowy, w postaci wykonanej strony internetowej, mile mnie zaskoczył profesjonalnym wykonawstwem, stroną graficzną i uzyskanym rezultatem.
FotoGraf Anna Kmieć (Szczecin)
16-10-14, 21:37
Niniejszym listem pragnę udzielić referencji panu Arturowi Zielińskiemu za profesjonalne wykonanie strony internetowej na potrzeby mojej działalności.

Współpraca z panem Arturem spełniła moje wszelkie oczekiwania. Pan Artur ustosunkował się w pełni do moich wytycznych i zobrazował je na stworzonej stronie. Odpowiadał również na wszystkie moje pytania, a także doradzał najlepsze rozwiązania tak, aby strona była w pełni czytelna i funkcjonalna. Czas wykonania strony również przyczynił się do pozytywnej opinii na temat działalności pana Artura. .

Ze względu na zadowalające efekty, uważam pana Artura Zielińskiego za firmę godną najszczerszego polecenia.
P.P.H.U. ARIUS Mariusz Turski (Radom)
16-10-14, 21:37
Strona "arius.com.pl" została wykonana przez firmę Biznes Praktycznie Pana Artura Zielińskiego. Wybór nie był prosty, ze względu na mnogość ofert na rynku. Po sprawdzeniu portfolio Biznes Praktycznie i zapoznaniu się z wykonanymi projektami, wybrałem. Nie rozczarowałem się! Już od pierwszego kontaktu z Panem Arturem, wiedziałem że współpraca będzie przebiegała wzorcowo. Tak też było. Bez najmniejszych problemów ustaliliśmy budżet projektu i podstawowy zarys strony www. Każdego dnia byłem informowany o postępach i o możliwościach zmian. Nie zmieniałem dużo, ponieważ Pan Artur intuicyjnie dopasował wszystkie elementy strony do moich preferencji. Szybka akceptacja projektu i uruchomienie! Szczegółowo zostałem przeszkolony w zakresie administrowania strony (edycja galerii, dodawanie opisów). We współpracy z Panem Arturem wysoko cenię sobie profesonalizm i indywidualne podejście do klienta oraz 100 % zaangażowanie w wykonywane zlecenie."
DANUTA MACULEWICZ KWIACIARNIA DM (Warszawa)
16-10-14, 21:37
Godny polecenia wykonawca; rzetelny, dbający o zadowolenie klienta, tworzy stronę zgodnie z oczekiwaniami nawet wybrednego zleceniodawcy,wychodzi z inicjatywą w zakresie usprawnienia serwisu i jego skuteczności; pełne zaangażowanie. Obsługa serwisowa sprawna, otwartość w kontaktach. Naprawdę polecam:).
FHU AWel Andrzej Wilczyński (Tarnowskie Góry)
16-10-14, 21:36
Wydaje mi się że należę do wybrednych i bardzo konkretnych klientów. Lubię załatwiać sprawy od ręki. Wasza firma zrealizowała zlecenie wzorowo. Jestem bardzo zadowolony, właśnie dla tego że spełniliście moje oczekiwania. Przystaję na pana prośbę jeśli chodzi o www itd.
Janusz Szczykowski CardGroup Poland (Warszawa)
16-10-14, 21:36
Wybór Firmy Biznes Praktycznie na dostwcę kompleksowej obsługi internetowej naszej Firmy okazał się trafnym wyborem. Współpraca przebiegała bez żadnych zakłóceń i nacechowana była wysokim stopniem profesjonalizmu. Zawarta umowa została zrealizowana z należytą starannością i dbałością o dobro partnera biznesowego. Biznes Praktyvczmne solidnie i terminowo wykonywał powzięte zobowiązania oraz zapewnił wysoką jakość obsługi.. W naszej opinii Biznes Praktycznie jest firmą profesjonalną i godną zaufania."
ERGO MONTERZY Tomasz Góra (Wrocław)
16-10-14, 21:35
Fachowość, terminowość oraz konkurencyjna cena budowy strony www to atuty Firmy Biznes Praktycznie. Zlecone prze zemnie opracowanie strony internetowej zostało potraktowane poważnie i fachowo, rady i podpowiedzi osoby prowadzącej mój projekt były bezcenne i bardzo pomocne. POLECAM Firmę Biznes Praktycznie Wszystkim tym którzy chcą mieć fachowo wykonane strony internetowe pozwalające dotrzeć do większego grona klientów.
Wiesława Serafin Pralnia Samoobsługowa Czysty Ciuszek (Łódź)
16-10-14, 21:35
Gorąco polecam. Przystępne ceny wykonania strony ,szybkie wykonanie powierzonych zadań, przejrzysta umowa współpracy ,szybki i miły kontakt , szybkie dokonywanie zaistniałych zmian na stronie internetowej. Współpraca godna polecenia
MEGABR PAWEŁ WĄTROBSKI (Gdańsk)
16-10-14, 21:34
Współpraca z firmą Biznes Praktycznie zaowocowała powstaniem świetnej strony, która przez moich klientów, współpracowników i znajomych oceniana jest jako niezła, profesjonalna i po prostu ładna. Czas realizacji ekspresowy, który w zasadzie zależał od mojego procesu decyzyjnego i zastanowienia co jak ma wyglądać. Przedstawionych zostało kilka propozycji z których wybrana została jedna i poddawana była dalszym modyfikacjom zgodnie z moimi wymaganiami.

Oczywiście mówimy o pełnym profesjonalizmie, po złożeniu zamówienia przysłana została tradycyjną pocztą umowa do podpisania przez obie strony, na zakończenie otrzymałem fakturę VAT. Co ważne w umowie jest wzmianka o przeniesieniu praw autorskich do zdjęć w niej wykorzystanych. Nie zależnie od otrzymania umowy do podpisania, trwały prace i uzgodnienia dotyczące strony, zatem nie wystąpiły żadne opóźnienia z tego tytułu.

Na zakończenie otrzymałem materiały do samodzielnego administrowania stroną i dokonywania zmian.
Także po uruchomieniu strony, po około 2 miesiącach Pan Artur dokonał drobnej modyfikacji, zatem współpraca nie kończy się z chwilą otrzymania przez Biznes Praktycznie zapłaty za fakturę i daje to pewne poczucie bezpieczeństwa w odróżnieniu od różnych freelancerów, po których, jak słyszałem od znajomych słuch potrafi zaginąć, nie dotrzymują terminów, nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile itp.

Polecam z czystym sumieniem każdemu zamówienie strony w Biznes Praktycznie, tak jak wszystkim swoim znajomym i klientom.
Gabinet Odnowy Biologicznej Joanna Przybyłowicz (Gołańcz)
16-10-14, 21:31
Gorąco polecam, pełen profesjonalizm. Powierzone zadania zostały wykonane dokładnie, szybko i bez najmniejszych problemów. Jeśli w trakcie trwania współpracy pojawiły się z mojej strony jakiekolwiek pytania-odpowiedź była bardzo szybka i precyzyjnie objaśniona. Z czystym sumieniem polecam!

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

Wyślij zapytaniex Wyślij zapytanie

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 537 809 904, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie jednakże współpracujemy z firmami z całej Polski i Unii Europejskiej.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.

+48 537 809 904 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4Zamów bezpłatną wycenę

Zamów bezpłatną wycenęx

Zadzwoń pod numer +48 537 809 904, wyślij maila: kontakt@biznespraktycznie.pl albo wypełnij poniższy formularz. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu 60 minut w dni robocze.

Wyślij zapytanie

Dziękujemy za wysłane zapytaniex

Dziękujemy za przesłane zapytanie. W godzinach pracy zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu kilku godzin.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego:
+48 537 809 904.

zamknij okno wyślij nową wiadomość

Uwaga - Wystapił błądxWystąpił błąd podczas wysyłania formularza. Prosimy o kontakt bezpośrednio na maila: kontakt@biznespraktycznie.pl lub o kontakt telefoniczny: +48 537 809 904.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

zamknij okno

4Zamów bezpłatną wycenę

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony oraz do celów analitycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Akceptuję