Automatyzacja pracy aplikacje na zamówienie

Automatyzacja pracy

Komputery mają tę wspaniałą zaletę, iż mogą wykonywać za nas wiele zadań. Niemal w każdym przedsiębiorstwie, istnieją powtarzalne, czasochłonne prace, które możemy zautomatyzować.

Na tworzenie raportów, wypełnianie różnych szablonów ofertowych, tworzenie zestawień w excelu, często poświęcamy dużo cennego czasu. Czasu, który moglibyśmy wykorzystać na generowanie dochodu.

W jaki sposób ułatwić sobie pracę?

Rutynowe, powtarzalne zadania są nie tylko czasochłonne, ale także … monotonne. Wiele z tych zadań, możemy zautomatyzować. Komputer, będzie nie tylko znacznie szybszy, ale także i dokładniejszy. Poniżej klika przykładów procesów, które możemy zautomatyzować:
  • przygotowywanie raportów
  • pobieranie danych z różnych plików, a następnie umieszczanie ich w innym miejscu
  • wysyłanie emaili
  • przetwarzanie informacji, według wcześniej określonych reguł
  • tworzenie zestawień, tworzenie ofert handlowych
  • hurtowe wystawianie faktur
  • tworzenie kopii zapasowych
  • drukowanie kopert, pism do wielu Klientów
  • dużo, dużo więcej
To tylko niektóre z przykładów. Wiele przedsiębiorstw, posiada specyficzne, powtarzalne zadania, które bardzo często można zautomatyzować. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Jak to działa?

W zależności od rodzaju zadania, mamy różne rodzaje automatyzacji. Jeżeli korzystasz z excela, wystarczy, że klikniesz na jeden przycisk, a program wykona resztę za Ciebie.

W przypadku innych danych, zazwyczaj tworzone są aplikacje, które mogą pracować nawet kiedy śpisz. Po przebudzeniu rano, możesz otrzymać na maila gotowy produkt.

Dlaczego warto?

To co to do tej pory zajmowało Ci klika godzin, komputer zrobi za Ciebie w kilka minut. Zaoszczędzony czas, możesz poświęcić na te zadania, które przynoszą Ci największy dochód.

Ile to kosztuje?

Wszystko oczywiście zależy od stopnia skomplikowania zadania i jego rodzaju. Często jednak automatyzacja jest dużo tańsza niż myślimy. Zwykle w bardzo szybkim czasie, poniesiona inwestycja, zwraca się nam z nawiązką.

Jak dowiedzieć się więcej?

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy wykonywane przez Ciebie zadanie, można zautomatyzować, a także ile by to kosztowało, już dziś wyślij zapytanie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skontaktuj się z nami ►